Vstup do zápasu měli hráči Karlových Varů raketový. V sedmé minutě již vedli nad soupeřem rozdílem tří branek a postupně navýšili vedení na 5:1. Jenže poté přišlo na pořad polevení a hosté toho využili ke snížení na 3:5.

„Jako klíčový moment vidím naše vedení 5:1. Vše jsme si však zkomplikovali tím, že jsme přestali hrát a dodržovat, na čem jsme se domluvili,“ zlobil se po utkání Kratochvíl.

A nebylo divu. Jaroměř byla díky povedenému závěru první třetiny polita živou vodou a to se odrazilo i jejím výkonu. Nadále trápila Vary a udržovala si přijatelný výsledek, když navíc domácí florbalisté byli rádi, že je hosté brankově nedorazili.

Hroznětín zvládl šlágr kola krajského přeboru, když jedinou trefou porazil Chodov.
PODÍVEJTE SE: „Hráli jsme jako jeden tým,“ chválil si po výhře ve šlágru Pokrupa

Velkou měrou k tomu napomohl Daniel Nicklas (na snímku), útočník Karlových Varů. „Asi jsme nepočítali s tím, že to bude takto náročný zápas. Důležité bylo, že jsme nenechali Jaroměř na nás se dotáhnout, když jsme si udržovali dvougólový, třígólový rozestup, a to zápas rozhodlo,“ bilancoval výhru svého týmu autor tří branek Daniel Nicklas.

Svěřenci Martina Kratochvíla tedy zvládli hodně divoký zápas a tím se udrželi na třetí příčce v tabulce 1. ligy, se ztrátou čtyř bodů na čelo tabulky.

FB Hurrican Karlovy Vary – TJ Sokol Jaroměř 9:7 (5:3, 3:3, 1:1). Branky: 5. Ondřej Hurt, 8. Daniel Kalaš, 8. Jan Lang, 14. , 27. a 38. Daniel Nicklas, 15. Ondřej Hurt, 29. Michal Klápa, 52. Tomáš Nushart – 13. a 19. Petr Hašek, 16. Matyáš Velc, 25. Michal Nožička, 28. Milan Sucharda, 38. Matyáš Velc, 45. Daniel Kroupa. Rozhodčí: Pangerl, Šedivý. Vyloučení: 3:0. Využití: 0:1. Diváci: 125.