Slavnostního zahájení se zhostil místostarosta města Habartova Jiří Bahenský, který před vypuknutím fotbalových bojů popřál mladým sportovcům hodně úspěchů a také příjemných zážitků.

Celkem se turnaje zúčastnilo pět družstev, která mezi sebou bojovala v jedné skupině systémem každý s každým na 2x 8 minut.
Nejlépe vyšlo z turnaje mužstvo chlapců z bukovanské základní školy. Druhá skončila 3. ZŠ z Chodova. Třetí příčku obsadila Základní škola v Habartově. Čtvrté místo si odvezli žáci Základní školy v Krajkové. Na posledním, pátém místě skončilo družstvo ZŠ praktické a speciální v Habartově. Nejlepším střelcem byl vyhodnocen Miroslav Kroka z Habartova. Cenu pro nejlepšího brankáře si odnesl David Hendrych ze ZŠ Chodov.

Tabulka turnaje:
1. ZŠ Bukovany 310 13:7 10
2. ZŠ Chodov220 17:9  8
3.ZŠ Habartov 202 21:12 6
4. ZŠ Krajková 103  8:22 3
5. ZŠ Habartov 013  9:18 1

Všechna zúčastněná družstva obdržela podle umístění věcné a sladké odměny. Ceny předávali Jiří Bahenský za město Habartov, za TJ Baník Sokolov Jana Škvarčeková, která se rovněž podílela na organizačních záležitostech, Zdeněk Lorenc za TJ Lítov a další organizátoři z řad TJ. Všechna družstva si z turnaje rovněž odnesla pořízený videozáznam a fotografie.
Poděkování za zajištění a zdárný průběh akce zaslouží desítka dobrovolníků z řad TJ Lítov a v neposlední řadě město Habartov a další sponzoři, kteří se na akci podíleli.