„Celkem se na prostranství před hotelem Thermal představilo v rámci Street Floorball League na dvou hřištích čtyřiadvacet týmů, které byly rozděleny do čtyřčlenných skupin,“ připomněl na úvod hlavní pořadatel Lukáš Grungler.

Po skupinových bojích přišly na pořad tradičně vyřazovací boje. „Do další fáze florbalového turnaje postoupily vždy dva nejlepší týmy z jednotlivých skupin a ty doplnily nejlepší čtyři týmy z třetích míst,“ poukazoval Grundler.

Nakonec se proklestila pavoukem turnaje do finálové bitvy Děcka z Teplic a hokejisté v barvách SSSR. „Děcka z Teplic předvedla technický florbal, proložený brankami, a zaslouženě dosáhla na triumf v lázeňském městě, i když duel byl v některých pasážích značně emotivní,“ ohlédl se za finálovou bitvou Grundler.

Bronz si pak připsal na konto tým Floorballcore, který udolal rozdílem jedné branky, přesněji v poměru 4:3, výběr Lions Karlovy Vary. „Během Street Floorball League byl k vidění navíc i vložený turnaj mládeže, který sklidil velký úspěch,“ pochvaloval si pořadatel a závěrem dodal: „Potěšilo mě, že tento turnaj má zcela jistě mezinárodní dopad, jelikož někteří turisté poprvé viděli florbal a hodně se poté o něj zajímali. Poděkování pak patří všem, co se na pořádání turnaje podíleli.“

Street Floorball League – Karlovy Vary 2019

Skupina A: Memories – SSSR 3:2, Fasuješ 8:4, Miners 5:5; SSSR – Fasuješ 6:5, Miners 11:5; Fasuješ – Miners 10:2.

Pořadí ve skupině: 1. Memories, 2. SSSR, 3. Fasuješ, 4. Miners.

Skupina B: Lions Karlovy Vary – Pěkně Rychlý Co 8:1, Vlci Habartov 5:2, Tornáda 7:1; Pěkně Rychlý Co – Vlci Habartov 6:3, Tornáda 9:2; Vlci Habartov – Tornáda 4:2.

Pořadí ve skupině: 1. Lions Karlovy Vary, 2. Pěkně Rychlý Co, 3. Vlci Habartov, 4. Tornáda.

Skupina C: Bandec tým – RS Tygří Stádo 8:4, IBK Legendy 4:5, VaryFamily 11:2; RS Tygří Stádo – IBK Legendy 7:1, VaryFamily 7:4; IBK Legendy – VaryFamily 5:5.

Pořadí ve skupině: 1. Badec tým, 2. RS Tygří Stádo, 3. IBK Legendy, 4. VaryFamily.

Skupina D: Děcka z Teplic – SK Alien Nation 5:2, Sesibo Team 6:2, Flames Chomutov 10:0; SK Alien Nation – Sesibo Team 2:1, Flames Chomutov 10:1; Sesibo Team – Flames Chomutov 6:2.

Pořadí ve skupině: 1. Děcka z Teplic, 2. SK Alien Nation, 3. Sesibo Team, 4. Flames Chomutov.

Skupina E: Klobásníci – Floorballcore 6:1, FBC Kripples 4:2, Plameňáci 13:2; Floorballcore – FBC Kripples 3:1, Plameňáci 10:1; FBC Kripples – Plameňáci 10:0.

Pořadí ve skupině: 1. Klobásníci, 2. Floorballcore, 3. FBC Kripples, 4. Plameňáci.

Skupina F: Hurrican – Uhas Plameňáka 6:3, Šuměnky 3:3, FBC Nýřany 8:3; Uhas Plameňáka – Šuměnky 3:0, FBC Nýřany 9:5; Šuměnky – FBC Nýřany 3:1,

Pořadí ve skupině: 1. Hurrican, 2. Uhas Plameňáka, 3. Šuměnky, FBC Nýřany.

Osmifinále: Floorballcore – Pěkný Rychlý Co 7:5, Memories – FBC Kripples 4:2, Děcka z Teplic – Šuměnky 5:4, RS Tygří Stádo – Hurrican 7:5, SSSR – SK Alien Nation 6:3, IBK Legendy – Klobásníci 4:3, Lions Karlovy Vary – Uhas Plameňáka 7:1, Bandec Team – Fasuješ 8:1.

Čtvrtfinále: SSSR – IBK Legendy 2:1, Lions Karlovy Vary – Bandec Team 8:6, Floorballcore – Memories 3:1, Děcka z Teplic – RS Tygří Stádo 6:3.

Semifinále: Děcka z Teplic – Floorballcore 11:0, SSSR – Lions Karlovy Vary – Bandec Team 8:6.

O 3. místo: Floorballcore – Lions Karlovy Vary 4:3.

O 1. místo: Děcka z Teplic – SSSR 7:3.