Okresní přebor

Dohrávka 7. kola: Cheza - Torpedo 3:5, Hysterie - KMK Bohemia 2:1.
Dohrávka 8. kola: ASK BSS Rád B - FC Beverly 3:5.
Výsledky 9. kola: Kočičáci - KMK Bohemia 7:9, Hysterie - THC Alcopunx 0:8, Hogo Fogo - FK Havran 0:2, Gamby - ASK BSS Rád B 4:2, FC Beverly - Torpedo 6:4, FC Favorit - Termiti 2:7, Cheza - SKP Detektiv 2:7.
Tabulka:
1. Gamby⋌8 0 1 47:22 24
2. Detektiv⋌7 1 1 50:33 22
3. ASK BSS Rád B⋌6 0 3 44:28 18
4. Alcopunx⋌6 0 3 41:29 18
5. Havran⋌5 1 3 37:28 16
6. Beverly⋌5 0 4 42:30 15
7. Termiti ⋌5 0 4 30:26 15
8. Hysterie⋌4 1 4 27:38 13
9. Cheza⋌4 0 5 32:32 12
10. Favorit ⋌3 2 4 39:35 11
11. Hogo Fogo ⋌2 1 6 23:34 7
12. Bohemia⋌2 1 6 29:45 7
13. Torpedo⋌1 1 7 32:61 4
14. Kočičáci ⋌1 0 8 28:60 3

I. třída

Oprava výsledku 8. kola: Titanic B - La Koruna 5:15.
Výsledky 9. kola: Titanic B - Argentina 13:2, La Koruna - 1. FC Michal 3:6, FC Chodov United - Dacani 8:0, Kalí celej team - 1. FK Josefov 6:3, HRB B - AC Lítov 11:2, RSC N. Dukla - Termiti B 3:5, Cheza B - Zeleň 3:0.
Tabulka:
1. 1.FC Michal ⋌8 1 0 40:22 25
2. La Koruna⋌7 0 2 60:34 21
3. Kali celej team⋌6 1 2 54:29 19
4. Zeleň⋌6 0 3 44:32 18
5. Cheza B⋌5 2 2 45:32 17
6. Termiti B⋌5 0 4 39:27 15
7. FK Josefov⋌4 2 3 41:37 14
8. AC Lítov⋌4 1 4 26:38 13
9. Titanic B⋌3 2 4 54:53 11
10. HRB B⋌3 0 6 38:35 9
11. Chodov Unt.⋌2 2 5 39:42 8
12. Argentina⋌2 0 6 22:51 6
13. N. Dukla⋌1 2 6 32:58 5
14. Dacani⋌0 1 8 25:55 1

II. třída

Výsledky 9. kola: AC Lítov B - Celtic B 8:0, 1. FC Bažina - AC Shooters 2:1, Divočák - Tenis B 2:4, 1. FC Svinec - FC WC 2:1, Ropáci - RSC N. Dukla B 8:1, Dacani B – Šenvert 4:4, Flamengo B - FC D. Rychnov 8:4.
Tabulka:
1. AC Lítov B⋌7 2 0 35: 9 23
2. Flamengo B⋌7 0 1 33: 8 21
3. Ropáci⋌6 1 1 48:28 19
4. TC Tenis B⋌6 1 2 31:24 19
5. FC WC⋌5 0 4 32:27 15
6. FC Svinec⋌4 1 4 23:28 13
7. Nová Dukla B⋌4 1 4 26:37 13
8. Celtic B⋌3 2 4 26:37 11
9. Divočák ⋌3 1 5 22:25 10
10. FC D. Rychnov⋌2 2 5 26:37  8
11. Dacani B⋌2 1 6 26:38 7
12. Bažina ⋌2 1 6 30:46 7
13. AC Shooters ⋌1 2 5 16:20 5
14. FC Šenvert ⋌0 3 5 20:30 3

III. třída

Výsledky 10. kola: SKP Detektiv B - Směs Tatrovice 4:3, 1. FC Globen – Sedláci 2:9, ECC Tennessee - AC Lítov C 5:1.
Tabulka:
1. Sedláci ⋌7 2 0 53:11 23
2. Detektiv B ⋌6 1 1 33:17 19
3. Tatrovice ⋌6 0 3 50:17 18
4. Rafani ⋌4 1 3 19:25 13
5. AC Lítov C ⋌2 1 5 21:28 7
6. Globen ⋌1 1 7 23:58 4
7. Tennessee ⋌1 0 8 20:63 3

Sdělení komise

Jsou hotové registrační průkazy následujích týmů, vedoucí nechť se pro jejich vyzvednutí dostaví na pravidelné jednání komise dne 30. 10. 2007: Kočičáci L. Údolí, SKP Detektiv Sokolov, HRB Královské Poříčí, Hogo Fogo, AC Lítov, Favorit Sokolov, Zeleň Sokolov, Termiti Loket, Celtic Citice, 1. FK Josefov, Cheza Sokolov, Hysterie Sokolov, 1. FC Globen Dasnice, ECC Tennessee Sokolov, KMK Bohemia Sokolov, FC Dolní Rychnov, Směs Tatrovice, AC Shooters H. Slavkov, RSC Nová Dukla, La Koruna Sokolov, FK Havran Mírová, Dacani Kr. Poříčí.