Sokolov/ Futsalové soutěže na Sokolovsku se pomalu přelévají do své poslední čtvrtiny.
Okresní přebor
Výsledky 20 kola: KMK Bohemia Sokolov - FC Hysterie Sokolov odloženo, Kočičáci L. Údolí - Hogo Fogo Sokolov 3:9, THC Alcopunx Chodov - Gamby Svatava 4:6, FK Havran Mírová - FC Beverly Sokolov 2:2, ASK BSS Rád B - FC Favorit Sokolov 7:5, Torpedo Bukovany - Cheza Sokolov 4:5, Termiti Loket - SKP Detektiv Sokolov 0:5.
Tabulka:
1. Detektiv 20 16 1 3 136: 68 49
2. Gamby 20 15 0 5 99: 58 45
3. Rád B 20 12 2 6 101: 74 38
4. Beverly 19 11 0 8 93: 70 33
5. Alcopunx 20 10 2 8 78: 72 32
6. Termiti 20 10 1 9 65: 62 31
7. Favorit 20 9 3 8 92: 77 30
8. Hysterie 19 8 3 8 57: 77 27
9. Hogo Fogo 19 8 1 10 72: 65 25
10. Havran 19 7 3 9 60: 69 24
11. Cheza 19 6 2 11 63: 64 20
12. Torpedo 19 6 2 11 72:117 20
13. Bohemia 19 4 1 14 46: 97 13
14. Kočičáci 19 3 1 15 65:129 10


I. třída
Výsledky 20. kola: Argentina Sokolov - La Koruna Sokolov 5:13, Titanic Chodov B - FC Chodov United 0:5 kontumačně, 1. FC Michal Sokolov - Kalí celej team Sokolov 2:6, Dacani Kr. Poříčí - HRB Kr. Poříčí B 3:6, 1. FK Josefov - RSC Nová Dukla Sokolov 2:6, AC Lítov - Cheza Sokolov B 1:4, Termiti Loket B - Zeleň Sokolov 6:1.
Tabulka:
1. Kali 20 16 1 3 130: 56 49
2. Zeleň 20 15 0 5 89: 55 45
3. Cheza B 20 13 3 4 92: 56 42
4. 1.FC Michal 20 12 4 4 80: 51 40
5. La Koruna 19 12 0 7 111: 78 36
6. Termiti B 20 10 2 8 94: 63 32
7. FK Josefov 19 9 3 7 81: 83 30
8. AC Lítov 20 8 3 9 58: 78 27
9. HRB B 19 8 1 10 81: 70 25
10. Chodov Unt 20 5 5 10 80: 99 20
11. Argentina 19 5 1 13 65:123 16
12. Nová Dukla 19 4 3 12 60:103 15
13. Dacani 19 0 1 18 43:122 1


II. třída
Výsledky 20. kola: Celtic Citice B - 1. FC Bažina Sokolov 4:8, AC Lítov B - FC Baník Divočák Krásno 0:0, AC Shooters H. Slavkov - 1. FC Svinec 0:7, FC Tenis D. Rychnov B - Ropáci Krásno 3:2, FC WC H. Slavkov - Dacani Kr. Poříčí B 7:5, RSC Nová Dukla Sokolov B - Flamengo Březová B 1:4, FC Šenvert - FC D. Rychnov 3:9.
Dohrávka 18. kola: RSC Nová Dukla Sokolov B - FC Šenvert 0:5 kontumačně.
Tabulka:
1. Flamengo B 20 17 1 2 83: 29 52
2. Ropáci 20 14 1 5 123: 62 43
3. AC Lítov B 20 12 5 3 69: 38 41
4. FC WC 19 11 2 6 80: 59 35
5. Celtic B 20 10 3 7 78: 80 33
6. FC Tenis B 19 10 2 7 64: 62 32
7. FC D. Rychnov 20 7 4 9 61: 70 25
8. 1.FC Svinec 20 7 4 9 59: 72 25
9. Bažina 20 7 1 12 78: 92 22
10. Divočák 20 6 4 10 45: 60 22
11. AC Shooters 20 6 2 12 49: 69 20
12. N. Dukla B 20 6 2 12 58: 86 20
13. FC Šenvert 20 4 6 10 54: 78 18
14. Dacani B 20 3 1 16 53: 97 10


III. třída
Výsledky 21. kola: Sedláci St. Sedlo - 1. FC Globen Dasnice 14:1, Směs Tatrovice - ECC Tennessee Sokolov 2:0, FC Rafani Rudolec - SKP Detektiv Sokolov B 5:0 kontumačně.
Tabulka:
1. Sedláci 19 16 2 1 118: 34 50
2. Detektiv B 19 15 1 3 98: 42 46
3. Tatrovice 19 12 0 7 82: 39 36
4. Rafani 19 8 1 10 52: 57 25
5. Tennessee 19 4 0 15 42:108 12
6. Globen 19 1 1 17 39:145 4


Sdělení komise
OKF rozhodla o kontumaci zápasu 18. kola II. třídy mezi týmy RSC Nová Dukla Sokolov B a FC Šenvert ve prospěch týmu FC Šenvert – čl. 58 odst. 8 písm. d) SŘ a o kontumaci zápasu 21. kola III. třídy mezi týmy FC Rafani Rudolec a SKP Detektiv Sokolov B ve prospěch týmu FC Rafani Rudolec – čl. 58 odst. 8 písm. a) SŘ.
Jsou hotové registrační průkazy těchto týmů: Kalí celej team Sokolov, FC Dolní Rychnov, Dacani Kr. Poříčí, THC Alcopunx Chodov, Argentina Sokolov, SKP Detektiv Sokolov a AC Shooters Horní Slavkov. Zástupci těchto týmů nechť se pro jejich vyzvednutí dostaví na pravidelné jednání komise. (jr)