Okresní přebor
Výsledky 21. kola: SKP Detektiv - KMK Bohemia 9:5, Cheza - Termiti 3:2, Favorit - Torpedo 7:5, Beverly - Rád B 5:5, Gamby - Havran 10:3, Hogo Fogo - Alcopunx 11:1, Hysterie - Kočičáci 2:1.
Tabulka:
1. Detektiv 21 17 1 3 145:73 52
2. Gamby 21 16 0 5 109:61 48
3. ASK BSS Rád B 21 12 3 6 106:79 39
4. Beverly 21 11 2 8 100:77 35
5. Favorit 21 10 3 8 99:82 33
6. Alcopunx 21 10 2 9 79:83 32
7. Hogo Fogo 21 10 1 10 92:69 31
8. Termiti 21 10 1 10 67:65 31
9. Hysterie 20 9 3 8 59:78 30
10. Cheza 21 8 2 11 71:70 26
11. Havran 21 7 4 10 65:81 25
12. Torpedo 21 6 2 13 81:129 20
13. Bohemia 20 4 1 15 51:106 13
14. Kočičáci 21 3 1 17 69:140 10

I. třída
Výsledky 21. kola: Zeleň - Argentina 3:8, Cheza B - Termiti B 1:4, Nová Dukla - AC Lítov 5:4, HRB B - FK Josefov 4:1, Kalí celej team - Dacani 19:1, Chodov United - 1. FC Michal 2:7, La Koruna - Titanic B 5:0 kontumačně.
Tabulka:
1. Kali 22 18 1 3 161:60 55
2. Zeleň 21 15 0 6 92:63 45
3. 1.FC Michal 21 13 4 4 87:53 43
4. La Koruna 21 14 0 7 129:83 42
5. Cheza B 22 13 3 6 96:72 42
6. Termiti B 21 11 2 8 98:64 35
7. HRB B 21 10 1 10 91:74 31
8. FK Josefov 21 9 3 9 84:93 30
9. AC Lítov 21 8 3 10 62:83 27
10. Nová Dukla 21 6 3 12 71:109 21
11. Chodov Unt. 21 5 5 11 82:106 20
12. Argentina 21 6 1 14 78:139 19
13. Dacani 21 0 1 20 47:147 1

II. třída
Výsledky 21. kola: FC D. Rychnov - Celtic B 6:1, Flamengo B - FC Šenvert 2:0, Dacani B - Nová Dukla B 4:1, Ropáci - FC WC 7:3, 1. FC Svinec - FC Tenis B 6:3, Divočák - AC Shooters 9:1, Bažina - AC Lítov B 6:0.
Tabulka:
1. Flamengo B 21 18 1 2 85:29 55
2. Ropáci 21 15 1 5 130:65 46
3. AC Lítov B 21 12 5 4 69:44 41
4. FC WC 20 11 2 7 83:66 35
5. Celtic B 21 10 3 8 79:86 33
6. FC Tenis B 20 10 2 8 67:68 32
7. FC D. Rychnov 21 8 4 9 67:71 28
8. 1.FC Svinec 21 8 4 9 65:75 28
9. Divočák 21 7 4 10 54:61 25
10. Bažina 21 8 1 12 84:92 25
11. AC Shooters 21 6 2 13 50:78 20
12. Nová Dukla B 21 6 2 13 59:90 20
13. FC Šenvert 21 4 6 11 54:80 18
14. Dacani B 21 4 1 16 57:98 13

III. třída
Výsledky 22. kola: Globen - Rafani 1:5, Detektiv B - Směs Tatrovice 2:4, Tennessee - Sedláci 2:14.
Tabulka:
1. Sedláci 20 17 2 1 132:36 53
2. Detektiv B 20 15 1 4 100:46 46
3. Tatrovice 20 13 0 7 86:41 39
4. Rafani 20 9 1 10 57:58 28
5. Tennessee 20 4 0 16 44:12412
6. Globen 20 1 1 18 40:150 4

Sdělení komise
Jsou hotové registrační průkazy těchto týmů: Kalí celej team Sokolov, FC Dolní Rychnov, Dacani Královské Poříčí, THC Alcopunx Chodov, Argentina Sokolov, SKP Detektiv Sokolov. Zástupci těchto týmů nechť se pro jejich vyzvednutí dostaví na pravidelné jednání komise.