Futsalové soutěže na Sokolovsku za sebou mají odehrané třetí podzimní kolo.

Okresní přebor


Výsledky 3. kola:
Gamby - Bohemia 10:1, Beverly - Hogo Fogo 6:1, Favorit - Hysterie 4:4, Cheza - Kočičáci 5:1, Detektiv - Alcopunx 6:3, Termiti - Mírová 0:5, Bukovany - Rád B 2:4.
Dohrávka 1. kola: Beverly – Bohemia 2:4.
Tabulka:

1. Detektiv Sokolov⋌3 0 0 19: 8 9
2. Gamby Sokolov⋌3 0 0 17: 6 9
3. ASK BSS Rád B⋌3 0 0 17: 7 9
4. Havran Mírová⋌2 0 1 15: 9 6
5. Alcopunx Chodov⋌2 0 1 15:10 6
6. Cheza Sokolov ⋌2 0 1 13: 9 6
7. Hysterie Sokolov ⋌1 1 1 12:12 4
8. Beverly Sokolov⋌1 0 2 10: 8 3
9. Termiti Loket⋌1 0 2 6:10 3
10. Bohemia Sokolov⋌1 0 2 9:18 3
11. Favorit Sokolov ⋌0 2 1 10:11 2
12. Hogo Fogo⋌0 1 2 5:16 1
13. Kočičáci L.Údolí⋌0 0 3 8:16 0
14. Torp. Bukovany⋌ 0 0 3 7:23 0

I. třída


Výsledky 3. kola: Kali - Argentina 7:1, HRB B - United 3:2, RSC Nová Dukla - La Koruna 1:5, Cheza B - Titanic B 10:5, Zeleň - Michal 2:3, Termiti B - Dacani 7:3, Lítov - Josefov 3:8.

Tabulka:1. Kali⋌3 0 0 22: 8 9
2. Michal ⋌3 0 0 12: 8 9
3. Termiti Loket B⋌2 0 1 17:10 6
4. Cheza Sokolov B 3 ⋌2 0 1 19:15 6
5. La Koruna⋌2 0 1 14:10 6
6. Zeleň Sokolov 3 ⋌2 0 1 12: 8 6
7. Argentina 3 ⋌2 0 1 10:13 6
8. FK Josefov ⋌1 1 1 14:11 4
9. HRB K.Poříčí B⋌1 0 2 10:12 3
10. AC Lítov ⋌1 0 2 6:12 3
11. Chodov United⋌0 1 2 9:11 1
12. Dacani Kr. Poříčí⋌0 1 2 7:12 1
13. Nová Dukla ⋌0 1 2 8:18 1
14. Titanic Chodov B ⋌0 0 3 9:21 0

II. třída

Výsledky 3. kola: Svinec - Celtic B 3:3, Ropáci - Divočák 7:4, Dacani - Bažina 6:4, Flamengo B - Lítov B 0:3, FC D. Rychnov - Shooters 4:1, Šenvert - D. Rychnov B 4:5, Nová Dukla B - FC WC 2:3.

Tabulka:1. Ropáci Krásno ⋌3 0 0 19: 9 9
2. FC Dolní Rychnov⋌2 1 0 10: 5 7
3. AC Lítov B ⋌2 1 0 7: 2 7
4. Flamengo B⋌2 0 1 8: 3 6
5. Dacani K.Poříčí B⋌2 0 1 11: 7 6
6. FC WC H.Slavkov ⋌2 0 1 9: 6 6
7. Dolní Rychnov B ⋌2 0 1 11:10 6
8. Celtic Citice B ⋌1 1 1 6:11 4
9. Divočák Krásno⋌1 0 2 6: 9 3
10. AC Shooters ⋌0 2 1 5: 8 2
11. FC Šenvert ⋌0 1 2 5: 8 1
12. Nová Dukla B ⋌0 1 2 7:11 1
13. 1.FC Svinec ⋌0 1 2 9:14 1
14. Bažina Sokolov ⋌0 0 3 6:16 0

III. třída

Výsledky 3. kola: Tatrovice - Detektiv B 2:3, Sedláci - Globen 11:1, Lítov C - Tennessee 5:4, Rafani volno.

Tabulka:1. Sedláci St.Sedlo⋌3 0 0 22: 5 9
2. Tatrovice⋌2 0 1 26: 5 6
3. Detektiv B⋌2 0 0 7: 4 6
4. Rafani Rudolec⋌1 0 1 5: 6 3
5. AC Lítov C⋌1 0 1 6: 9 3
6. Globen Dasnice ⋌0 0 3 5:20 0
7. Tennessee ⋌0 0 3 7:29 0


Sdělení komise: OKF vyzývá zástupce vedoucího týmu FC Chodov United, aby se dostavil na jednání komise dne 18. září 2007. V případě, že se nedostaví, bude týmu udělena pořádková pokuta 500 Kč.