Sdělení okresní komise futsalu

Okresní komise rozhodla o kontumaci zápasu 6. kola Okresního přeboru mezi týmy Kočičáci L. Údolí a Gamby Svatava ve prospěch týmu Gamby Svatava (čl. 58 odst. 1)
Důležité změny v termínové listině:
-zápas 8. kola okr. přeboru mezi týmy Torpedo Bukovany a Favorit Sokolov ze dne 14. 10. 2007 se překládá z 10 na 11 hodinu a odehraje se na umělce 2. generace v Sokolově.
-zápas 10. kola okresního přeboru mezi týmy Torpedo Bukovany a Gamby Svatava ze dne 28. 10. 2007 se překládá z 10 na 12 hodinu a odehraje se na umělce 2. generace v Sokolově.
-zápas 8. kola II. třídy mezi týmy Celtic Citice B a FC Dolní Rychnov ze dne 14. 10. 2007 se překládá z 11 na 12 hodinu a odehraje se na umělce 2. generace v Sokolově.
-zápas 10. kola II. třídy mezi týmy Celtic Citice B a Flamengo Březová B ze dne 28. 10. 2007 se překládá z 11 na 13 hodinu a odehraje se na umělce 2. generace v Sokolově. ⋌


Okresní přebor

Výsledky 6. kola: KMK Bohemia – Termiti 0:6, Torpedo – SKP Detektiv 4:7, ASK BSS Rád B – Cheza 3:7, FK Havran – FC Favorit 1:2, THC Alcopunx – FC Beverly 3:2, Kočičáci – Gamby 0:5 kontumačně, Hysterie – Hogo Fogo 3:2.
Tabulka:
1. Gamby⋌6 0 0 31:12 18
2. ASK BSS Rád B⋌5 0 1 35:17 15
3. Detektiv ⋌4 1 1 31:25 13
4. Cheza⋌4 0 2 27:19 12
5. Alcopunx⋌4 0 2 26:19 12
6. Havran⋌3 1 2 23:17 10
7. Termiti⋌3 0 3 18:15 9
8. Favorit⋌2 2 2 27:20 8
9. Hysterie⋌2 1 3 20:27 7
10. Beverly⋌2 0 4 24:18 6
11. Hogo Fogo⋌1 1 4 11:23 4
12. Bohemia⋌1 1 4 17:33 4
13. Kočičáci⋌1 0 5 16: 36 3
14. Torpedo⋌0 1 5 19: 44 1


I. třída

Výsledky 6. kola: Argentina – Termiti B 2:8, AC Lítov – Zeleň 3:6, 1. FK Josefov – Cheza B 0:6, Dacani – RSC N. Dukla odloženo, 1. FC Michal – HRB B 3:2, Titanic B – Kalí celej team 4:4, La Koruna – FC United 6:4.
Dohrávka 4. kola: FC United – Kalí celej team 4:11; dohrávka 5. kola: Zeleň – 1. FK Josefov 5:8.
Tabulka:

1. Michal ⋌5 1 0 24:16 16
2. Kali⋌4 1 1 39:21 13
3. Cheza B⋌4 1 1 35:22 13
4. La Koruna⋌4 0 1 25:16 12
5. Zeleň⋌4 0 2 31:25 12
6. FK Josefov⋌3 1 2 26:23 10
7. Termiti B⋌3 0 3 27:18 9
8. AC Lítov⋌3 0 3 14:21 9
9. Titanic B⋌2 1 3 29:32 7
10. Argentina⋌2 0 4 15:30 6
11. United⋌1 1 4 23:29 4
12. HRB B⋌1 0 4 15:19 3
13. Dacani⋌0 1 4 17:27 1
14. Nová Dukla⋌0 1 4 15:36 1

II. třída

Výsledky 6. kola: Celtic B – FC Šenvert 6:2, RSC Nová Dukla B – FC D. Rychnov 6:4, FC WC – Flamengo B 0:2, FC Tenis B – Dacani B 5:2, AC Shooters – Ropáci odloženo, AC Lítov B – 1. FC Svinec 6:0, 1. FC Bažina – FC Baník Divočák 7:6.
Tabulka:
1. AC Lítov B⋌5 1 0 22: 5 16
2. Flamengo B⋌5 0 1 16: 4 15
3. Ropáci ⋌4 0 1 30:20 12
4. FC WC⋌4 0 2 23:15 12
5. FC Tenis B⋌4 0 2 18:15 12
6. Nová Dukla B⋌3 1 2 22:19 10
7. 1.FC Svinec⋌2 1 3 16:21 7
8. FC D. Rychnov⋌2 1 3 16:21 7
9. Celtic B⋌2 1 3 15:20 7
10. Divočák⋌2 0 4 15:19 6
11. Dacani B⋌2 0 4 16:25 6
12. AC Shooters⋌1 2 2 13:12 5
13. Bažina⋌1 0 5 22:38 3
14. FC Šenvert ⋌0 1 5 15:25 1

III. třída

Výsledky 6. kola: SKP Detektiv Sokolov B – ECC Tennessee Sokolov 8:0, FC Rafani Rudolec – AC Lítov C 3:2, Směs Tatrovice – Sedláci St. Sedlo 2:5.
Výsledky 7. kola: AC Lítov C – Směs Tatrovice 0:5, ECC Tennessee Sokolov – FC Rafani Rudolec 1:5, 1. FC Globen Dasnice – SKP Detektiv Sokolov B 2:5.
Tabulka:
1. Sedláci⋌5 1 0 38: 9 16
2. Detektiv B⋌5 1 0 27:11 16
3. Tatrovice⋌4 0 2 35:10 12
4. Rafani⋌3 0 3 13:20 9
5. AC Lítov C⋌2 0 4 20:23 6
6. Globen⋌1 0 5 18:38 3
7. Tennessee⋌0 0 6 12:52 0