Okresní přebor

Výsledky 8. kola: KMK Bohemia - SKP Detektiv 2:3, Termiti - Cheza 1:0, Torpedo - Favorit 4:8, ASK BSS Rád B - FC Beverly odloženo, FK Havran - Gamby 7:4, THC Alcopunx - Hogo Fogo 6:2, Kočičáci - Hysterie 2:5.

Tabulka:
1. Gamby Sokolov⋌7 0 1 43:20 21
2. Detektiv Sokolov⋌6 1 1 43:31 19
3. ASK BSS Rád B⋌6 0 1 39:19 18
4. Alcopunx Chodov⋌5 0 3 33:29 15
5. Havran Mírová⋌4 1 3 35:28 13
6. Cheza Sokolov⋌4 0 3 27:20 12
7. Termiti Loket⋌4 0 4 23:24 12
8. Favorit Sokolov⋌3 2 3 37:28 11
9. Hysterie Sokolov⋌3 1 3 25:29 10
10. Beverly Sokolov⋌3 0 4 31:23 9
11. Hogo Fogo⋌2 1 5 23:32 7
12. Bohemia Sokolov⋌1 1 5 19:36 4
13. Kočičáci L.Údolí⋌1 0 7 21:51 3
14. Torp. Bukovany⋌ 0 1 6 23:52 1

I. třída

Výsledky 8. kola: Argentina - Zeleň 3:10, Termiti B - Cheza B 6:3, AC Lítov - RSC N. Dukla 6:2, 1. FK Josefov - HRB B 6:2, Dacani - Kalí celej team 1:7, 1. FC Michal - FC United 6:1, Titanic B - La Koruna 5:16.

Tabulka:1. 1.FC Michal⋌7 1 0 34:19 22
2. La Koruna⋌7 0 1 58:28 21
3. Zeleň Sokolov⋌6 0 2 44:29 18
4. Kali celej team⋌5 1 2 48:26 16
5. Cheza Sokolov B⋌4 2 2 42:32 14
6. FK Josefov⋌4 2 2 38:31 14
7. AC Lítov⋌4 1 3 24:27 13
8. Termiti Loket B⋌4 0 4 34:24 12
9. Titanic Chodov B⋌2 2 4 41:55 8
10. HRB Kr. Poříčí B⋌2 0 6 27:33 6
11. Argentina⋌2 0 6 22:51 6
12. Chodov United⋌1 2 5 31:42 5
13. Nová Dukla⋌1 2 5 29:53 5
14. Dacani Kr. Poříčí⋌0 1 7 25:47 1

II. třída

Výsledky 8. kola: Celtic B - FC D. Rychnov 7:5, FC Šenvert - Flamengo B odloženo, RSC N. Dukla B - Dacani B 3:1, FC WC - Ropáci 2:5, Tenis B - 1. FC Svinec 4:2, AC Shooters – Divočák 0:3, AC Lítov B - Bažina 3:2.

Tabulka:
1. AC Lítov B⋌6 2 0 27: 9 20
2. Flamengo B⋌6 0 1 25: 4 18
3. Ropáci Krásno⋌5 1 1 40:27 16
4. FC Tenis B⋌5 1 2 27:22 16
5. FC WC H. Slavkov⋌5 0 3 31:25 15
6. Nová Dukla B⋌4 1 3 25:29 13
7. Celtic Citice B⋌3 2 3 26:29 11
8. Divočák Krásno⋌3 1 4 20:21 10
9. 1. FC Svinec⋌3 1 4 21:27 10
10. FC Dolní Rychnov⋌2 2 4 22:29 8
11. Dacani Kr. Poříčí B⋌2 0 6 22:34 6
12. AC Shooters⋌1 2 4 15:18 5
13. Bažina Sokolov⋌1 1 6 28:45 4
14. FC Šenvert⋌0 2 5 16:26 2

III. třída

Výsledky 9. kola: Sedláci - ECC Tennessee 6:0, Směs Tatrovice - 1. FC Globen 8:0, Rafani - SKP Detektiv B 3:2.

Tabulka:
1. Sedláci St. Sedlo⋌6 2 0 44: 9 20
2. Tatrovice⋌6 0 2 47:13 18
3. Detektiv B⋌5 1 1 29:14 16
4. Rafani Rudolec⋌4 1 3 19:25 13
5. AC Lítov C⋌2 1 4 20:23 7
6. Globen Dasnice⋌1 1 6 21:49 4
7. Tennessee⋌0 0 8 15:62 0