Okresní přebor
Výsledky 13. kola: FK Havran Mírová - KMK Bohemia Sokolov 0:5 kontumačně, THC Alcopunx Chodov - ASK BSS Rád B odloženo, Kočičáci L. Údolí - Torpedo Bukovany odloženo, FC Hysterie Sokolov - Termiti Loket 0:5 kontumačně, Hogo Fogo Sokolov - SKP Detektiv Sokolov 4:6, Gamby Svatava - Cheza Sokolov 4:2, FC Beverly Sokolov - FC Favorit Sokolov 6:3.
Tabulka:
1. Gamby⋌13 11 0 2 67:36 33
2. Detektiv⋌13 9 1 3 75:53 28
3. Rád B⋌12 8 1 3 64:38 25
4. Beverly⋌13 8 0 5 62:45 24
5. Alcopunx⋌11 8 0 3 49:32 24
6. Termiti ⋌13 7 0 6 43:37 21
7. Cheza ⋌13 6 1 6 51:43 19
8. Havran ⋌12 5 2 5 42:39 17
9. Favorit⋌13 4 3 6 58:55 15
10. Hysterie⋌13 4 3 6 34:51 15
11. Hogo Fogo⋌13 4 1 8 40:49 13
12. Bohemia⋌13 3 1 9 35:62 10
13. Torpedo⋌12 2 1 9 39:78 7
14. Kočičáci ⋌12  2 0 10 39: 80  6
I. třída
Dohrávka 12. kola: Dacani Kr. Poříčí - 1. FC Michal Sokolov 1:8. Výsledky 13. kola: Dacani Kr. Poříčí - Argentina Sokolov 1:3, 1. FC Michal Sokolov - 1. FK Josefov 1:2, Titanic Chodov B - AC Lítov 8:0, La Koruna Sokolov - Termiti Loket B 7:2, FC Chodov United - Zeleň Sokolov 3:5, Kalí celej team Sokolov - Cheza Sokolov B 5:1, HRB Král. Poříčí B - RSC Nová Dukla 8:1.
Tabulka:
1. 1.FC Michal ⋌13 10 2 1 58:29 32
2. La Koruna⋌13 10 0 3 86:46 30
3. Kali ⋌13 9 1 3 73:41 28
4. Zeleň ⋌13 9 0 4 59:41 27
5. Cheza B ⋌13 7 3 3 61:42 24
6. FK Josefov⋌13 7 2 4 61:55 23
7. AC Lítov ⋌13 6 2 5 40:56 20
8. Titanic B ⋌13 5 3 5 80:68 18
9. HRB B⋌13 5 1 7 56:45 16
10. Termiti B ⋌13 5 1 7 52:49 16
11. Chodov Ut.⋌13 2 4 7 55:61 10
12. Argentina ⋌13 3 0 10 34:87 9
13. Nová Dukla ⋌13 2 2 9 40:79 8
14. Dacani ⋌13 0 1 12 31:87 1
II. třída
Výsledky 13. kola: FC Tenis D. Rychnov B - Celtic Citice B 4:5, AC Shooters H. Slavkov - FC WC H. Slavkov 4:3, AC Lítov B - RSC Nová Dukla B 6:2, 1. FC Bažina Sokolov - FC Šenvert 3:5, Divočák Krásno - FC D. Rychnov 1:1, 1. FC Svinec - Flamengo Březová B 1:4, Ropáci Krásno - Dacani Kr. Poříčí B 9:0.
Tabulka:
1. Flamengo B ⋌13 11 0 2 52:19 33
2. Ropáci ⋌13 10 1 2 82:38 31
3. AC Lítov B ⋌13 9 3 1 49:21 30
4. Tenis B ⋌13 8 1 4 47:36 25
5. Celtic B ⋌13 7 2 4 45:44 23
6. FC WC ⋌13 7 1 5 47:39 22
7. N. Dukla B ⋌13 6 1 6 42:51 19
8. Divočák ⋌13 5 2 6 32:33 17
9. 1.FC Svinec ⋌13 4 3 6 29:41 15
10. FC Rychnov⋌13 3 4 6 31:43 13
11. Shooters ⋌13 3 2 8 28:42 11
12. FC Šenvert ⋌13 1 4 8 32:52 7
13. Bažina ⋌13 2 1 10 42:69 7
14. Dacani B ⋌13 2 1 10 32:62 7
III. třída
Výsledky 14. kola: Směs Tatrovice - AC Lítov C 1:0, FC Rafani Rudolec - ECC Tennessee Sokolov 5:0, SKP Detektiv Sokolov B - 1. FC Globen Dasnice 8:2.
Tabulka:
1. Sedláci ⋌12 10 2 0 74:20 32
2. Detektiv B ⋌12 9 1 2 57:32 28
3. Tatrovice ⋌12 8 0 4 59:25 24
4. Rafani ⋌12 5 1 6 29:39 16
5. AC Lítov C ⋌12 4 1 7 34:40 13
6. Tennessee ⋌12 2 0 10 29:78 6
7. Globen ⋌12 1 1 10 31:79 4
Sdělení komise futsalu
OKF rozhodla o kontumaci výsledku zápasu okresního přeboru mezi týmy FK Havran Mírová a KMK Bohemia Sokolovov ve prospěch týmu KMK Bohemia Sokolov z důvodu nedostavení se domácího týmu k zápasu a o kontumaci výsledku zápasu mezi týmy Hysterie Sokolov a Termiti Loket ve prospěch týmu Termiti Loket z důvodu neoprávněného startu hráče Karla Hladkého za tým Hysterie Sokolov.
Týmům, jejichž vedoucí se po třetí opakované výzvě nedostavili k jednání na pravidelné schůzi OKF, se uděluje pořádková pokuta ve výši 500 Kč. Jedná se o týmy SKP Detektiv Sokolov a Hogo Fogo Sokolov.⋌