Úvodním kolem o uplynulém víkendu odstartovala jarní část futsalových soutěží na Sokolovsku.

Okresní přebor

Výsledky 14. kola: KMK Bohemia Sokolov - FC Beverly Sokolov 2:10, Gamby Svatava - FC Favorit Sokolov 3:6, Hogo Fogo Sokolov - Cheza Sokolov 5:2, Hysterie Sokolov - SKP Detektiv Sokolov 2:9, Kočičáci L. Údolí - Termiti Loket 2:2, THC Alcopunx Chodov - Torpedo Bukovany 3:5, FK Havran Mírová - ASK BSS Rád B 3:4.

Tabulka:

1. Gamby Sokolov⋌11 0 3 70:42 33
2. Detektiv Sokolov⋌10 1 3 84:55 31
3. ASK BSS Rád B ⋌9 1 3 68:41 28
4. Beverly Sokolov ⋌9 0 5 72:47 27
5. Alcopunx Chodov ⋌8 0 4 52:37 24
6. Termiti Loket ⋌7 1 6 45:39 22
7. Cheza Sokolov ⋌6 1 7 53:48 19
8. Favorit Sokolov ⋌5 3 6 64:58 18
9. Havran Mírová ⋌5 2 6 45:43 17
10. Hogo Fogo ⋌5 1 8 45:51 16
11. Hysterie Sokolov ⋌4 3 7 36:60 15
12. Bohemia ⋌3 1 10 37:72 10
13. Torpedo Bukov. ⋌3 1 9 44:81 10
14. Kočičáci L.Údolí ⋌2 1 10 41:82 7

I. třída

Výsledky 14. kola: Argentina Sokolov - HRB Kr. Poříčí 4:5, Kalí celej team Sokolov - RSC Nová Dukla Sokolov 8:2, FC Chodov United - Cheza Sokolov B 0:3, La Koruna Sokolov - Zeleň Sokolov 1:3, Titanic Chodov B - Termiti Loket B 0:7, 1. FC Michal Sokolov - AC Lítov 3:3, Dacani Kr. Poříčí - 1. FK Josefov 3:4.

Tabulka:

1. 1.FC Michal⋌10 3 1 61:32 33
2. Kali celej team⋌10 1 3 81:43 31
3. La Koruna ⋌10 0 4 87:49 30
4. Zeleň Sokolov ⋌10 0 4 62:42 30
5. Cheza Sokolov B⋌8 3 3 64:42 27
6. FK Josefov ⋌8 2 4 65:58 26
7. AC Lítov ⋌6 3 5 43:59 21
8. HRB Kr. Poříčí B ⋌6 1 7 61:49 19
9. Termiti Loket B ⋌6 1 7 59:49 19
10. Titanic Chodov B ⋌5 3 6 80:75 18
11. Chodov United ⋌2 4 8 55:64 10
12. Argentina ⋌3 0 11 38:92 9
13. Nová Dukla ⋌2 2 10 42:87 8
14. Dacani Kr. Poříčí ⋌0 1 13 34:91 1

II. třída

Výsledky 14. kola: Celtic Citice B - Ropáci Krásno 4:10, 1. FC Svinec - Dacani Kr. Poříčí B 7:2, FC Baník Divočák Krásno - Flamengo Březová B 3:5, 1. FC Bažina Sokolov - FC Dolní Rychnov 8:2, AC Lítov B - FC Šenvert 1:1, AC Shooters Horní Slavkov - RSC Nová Dukla Sokolov B 7:3, FC Tenis D. Rychnov B - FC WC Horní Slavkov odloženo.

Tabulka:

1. Flamengo B⋌12 0 2 57:22 36
2. Ropáci Krásno ⋌11 1 2 92:42 34
3. AC Lítov B ⋌9 4 1 50:22 31
4. FC Tenis B ⋌8 1 4 47:36 25
5. Celtic Citice B⋌7 2 5 49:54 23
6. FC WC H.Slavkov⋌7 1 5 47:39 22
7. Nová Dukla B⋌6 1 7 45:58 19
8. 1. FC Svinec⋌5 3 6 36:43 18
9. Divočák Krásno⋌5 2 7 35:38 17
10. AC Shooters ⋌4 2 8 35:45 14
11. FC D. Rychnov ⋌3 4 7 33:51 13
12. Bažina Sokolov⋌3 1 10 50:71 10
13. FC Šenvert⋌1 5 8 33:53 8
14. Dacani B ⋌2 1 11 34:69 7

III. třída

Výsledky 15. kola: SKP Detektiv Sokolov B - 1. FC Globen Dasnice 12:0, FC Rafani Rudolec - ECC Tennessee Sokolov 1:3, Směs Tatrovice - Sedláci Staré Sedlo 1:3.

Tabulka:

1. Sedláci St.Sedlo⋌11 2 0 77:21 35
2. Detektiv B ⋌10 1 2 69:32 31
3. Tatrovice ⋌8 0 5 60:28 24
4. Rafani Rudolec ⋌5 1 7 30:42 16
5. Tennessee ⋌3 0 10 32:79 9
6. Globen Dasnice ⋌1 1 11 31:91 4
Pozn.: Tým AC Lítov C odstoupil po podzimu ze soutěže. Jeho výsledky zůstaly v platnosti.

Sdělení komise:

OKF opětovně upozorňuje na skutečnost, že k jejím pravidelným jednáním dochází každé úterý již od 15.30 hodin.⋌(jr)