Futsalové soutěže na Sokolovsku o uplynulém víkendu pokračovaly dalšími zápasy.

Okresní přebor
Výsledky 15. kola: ASK BSS Rád B - KMK Bohemia Sokolov 10:2, Torpedo Bukovany - FK Havran Mírová 3:5, Termiti Loket - THC Alcopunx Chodov 4:6, SKP Detektiv Sokolov - Kočičáci L. Údolí 11:7, Cheza Sokolov - FC Hysterie Sokolov 2:3, FC Favorit Sokolov - Hogo Fogo Sokolov 4:3, FC Beverly Sokolov - Gamby Svatava 2:4.
Dohrávka 13. kola: THC Alcopunx Chodov - ASK BSS Rád B 6:5.
Tabulka:
1. Gamby⋌15 12 0 3 74:44 36
2. Detektiv⋌15 11 1 3 95:62 34
3. ASK BSS Rád B⋌15 10 1 4 83:49 31
4. Alcopunx ⋌14 10 0 4 64:46 30
5. Beverly ⋌15 9 0 6 74:51 27
6. Termiti ⋌15 7 1 7 49:45 22
7. Favorit ⋌15 6 3 6 68:61 21
8. Havran ⋌14 6 2 6 50:46 20
9. Cheza ⋌15 6 1 8 55:51 19
10. Hysterie ⋌15 5 3 7 39:62 18
11. Hogo Fogo⋌15 5 1 9 48:55 16
12. Torpedo⋌14 3 1 10 47:86 10
13. Bohemia ⋌15 3 1 11 39:82 10
14. Kočičáci ⋌14 2 1 11 48:93 7

I. třída
Výsledky 15. kola: 1. FK Josefov - Argentina Sokolov 6:6, AC Lítov - Dacani Královské Poříčí 6:3, Termiti Loket B - 1. FC Michal Sokolov 2:2, Zeleň Sokolov - Titanic Chodov B 8:1, Cheza Sokolov B - La Koruna Sokolov 3:7, RSC Nová Dukla Sokolov - FC Chodov United 5:5, HRB Královské Poříčí B - Kalí celej team Sokolov 3:4.
Tabulka:
1. Kali celej team ⋌15 11 1 3 85:46 34
2. 1.FC Michal ⋌15 10 4 1 63:34 34
3. La Koruna ⋌15 11 0 4 94:52 33
4. Zeleň ⋌15 11 0 4 70:43 33
5. Cheza B ⋌15 8 3 4 67:49 27
6. FK Josefov ⋌15 8 3 4 71:64 27
7. AC Lítov ⋌15 7 3 5 49:62 24
8. Termiti B⋌15 6 2 7 61:51 20
9. HRB B⋌15 6 1 8 64:53 19
10. Titanic B⋌15 5 3 7 81:83 18
11. Chodov Utd. ⋌15 2 5 8 60:69 11
12. Argentina ⋌15 3 1 11 44:98 10
13. Nová Dukla ⋌15 2 3 10 47:92 9
14. Dacani ⋌15 0 1 14 37:97 1

II. třída
Výsledky 15. kola: FC WC Horní Slavkov - Celtic Citice B nehlášeno, RSC Nová Dukla Sokolov B - FC Tenis Dolní Rychnov B 3:3, FC Šenvert - AC Shooters Horní Slavkov 4:3, FC Dolní Rychnov - AC Lítov B 0:1, Flamengo Březová B - 1. FC Bažina Sokolov 2:1, Dacani Kr. Poříčí B - FC Baník Divočák Krásno 2:4, Ropáci Krásno - 1. FC Svinec 12:2.
Tabulka:
1. Flamengo B ⋌15 13 0 2 59:23 39
2. Ropáci ⋌15 12 1 2 104:44 37
3. AC Lítov B⋌15 10 4 1 51:22 34
4. FC Tenis B⋌14 8 2 4 50:39 26
5. FC WC ⋌14 8 1 5 55:42 25
6. Celtic B⋌15 7 2 6 52:62 23
7. Divočák ⋌15 6 2 7 39:40 20
8. Nová Dukla B ⋌15 6 2 7 48:61 20
9. 1.FC Svinec ⋌15 5 3 7 38:55 18
10. AC Shooters ⋌15 4 2 9 38:49 14
11. FC D. Rychnov⋌15 3 4 8 33:52 13
12. FC Šenvert ⋌15 2 5 8 37:56 11
13. Bažina ⋌15 3 1 11 51:73 10
14. Dacani B⋌15 2 1 12 36:73 7

III. třída
Výsledky 16. kola: 1. FC Globen Dasnice - Sedláci Staré Sedlo 0:11, ECC Tennessee Sokolov - Směs Tatrovice 0:4, SKP Detektiv Sokolov B - FC Rafani Rudolec nehlášeno.
Tabulka:
1. Sedláci ⋌14 12 2 0 88: 22 38
2. Detektiv B ⋌13 10 1 2 69: 32 31
3. Tatrovice ⋌14 9 0 5 64: 28 27
4. Rafani ⋌13 5 1 7 30: 42 16
5. Tennessee ⋌14 3 0 11 32: 83 9
6. Globen ⋌14 1 1 12 32:102 4