V utkání 20. kola druhé futsalové ligy si Materie Sokolov přivezla výhru z palubovky v Praze.

Kmochův odkaz Praha - FK Materia Sokolov 7:8

Oběma celkům už prakticky o nic nejde. Jistými sestupujícím je poslední Motáček Plzeň, kterého po víkendu do divize doprovodí i Kolín, který prohrál s Andy Liberec. Bezstarostný duel celků středu tabulky tak začala lépe Materie, která po celé utkání vedla. Poločasový stav byl 2:4 pro hosty.
Po změně stran sice Pražané snížili opět na rozdíl branky, ale hosté upravili na 3:5. Po dalším snížení domácích se sokolovští futsalisté prosadili třemi góly až na 4:7. Do tohoto stavu se totiž Kmochův odkaz snažil hrát i s brankářem, ale chyby hosté trestali góly. Až pak se domácí začali herně prosazovat více, soupeře zmáčkli a podařilo se jim srovnat na 7:7. Materia v té době bránila se třemi hráči a snažila se o brejky na technicky vybaveného Bereczkého. Dvě minuty před koncem ale padlo rozhodnutí a Materie si z Prahy odvezla tři body.
Tím si zajistila klidné osmé místo s 21 body, devátý je Bakov nad Jizerou (20 bodů) a desátý právě Kmochův odkaz (18 bodů).
Tři branky v Praze vstřelil Bereczký, dvě Pecka a po jedné dávali Peřina, Bufka a Strolený.
Sestava Materie: Kubík – Strolený, Braun, Bufka – Bereczký, Peřina, Pecka.
Další utkání hraje Materie na domácí palubovce sportovní haly ISŠTE v Sokolově, a to v pátek 21. března, kdy od 20.30 hodin hostí souseda v tabulce Bakov nad Jizerou.