Okresní přebor
ASK Rád „B“ – FK Materia Sokolov 1:5 (1:2). Rozhodčí: Novotný, Henych.
Termiti Loket – Hogo Fogo Kynšperk 4:8 (3:4). Rozhodčí: Körmöczi, Kutil.
SKP Detektiv – THC Alcopunx Chodov 2:3 (0:0). Rozhodčí: Fischer, Bíma.
Cheza – FK Havran Mírová 11:6 (2:4). Rozhodčí: Kozák, Musil.
FC Favorit – La Koruna Sokolov 7:3 (2:2). Rozhodčí: Kozák, Musil.
Torpedo Bukovany – FC Hysterie 3:7 (1:4). Rozhodčí: Henych, Novotný.
Gamby Svatava – AC Lítov 5:2 (4:1). Rozhodčí: Bíma, Fischer.

Tabulka
1.Cheza 3 300 17:9  9
2.Materia 4 301 23:17 9
3.Termiti 4 301 23:18 9
4.Gamby 4 301 12:8  9
5.Favorit 4 211 18:11 7
6.Detektiv 4 202 21:8  6
7. Rád „B“ 4 202 14:11 6
8.Havran 4 202 19:19 6
9.Alcopunx 4 202 11:18 6
10.Hysterie 4 112 15:23 4
11.Hogo Fogo 4 103 20:23 3
12. Lítov 4 103  9:16 3
13.Torpedo 4 103 12:22 3
14.Koruna 3 003  8:19 0

Tabulka střelců po 4. kole:
1. – 2. Slavík Jiří (Termiti Loket), Žiga Richard (HF Kynšperk/ Havran Mírová) – 11 branek.
3. Bořuta Přemek (FK Havran Mírová) – 7.
4. – 7. Kraus Vladimír (Materia), Petřík Pavel (Favorit), Neudert Jakub (Termiti Loket), Mráz Jaroslav (Gamby Svatava) – 6.
8. – 13. Barvínek Ondřej (Gamby Svatava), Koněvalík Petr (Hysterie), Šaufl Jan (Hysterie), Polesný Petr (Detektiv), Novák Marek (Detektiv), Strolený Jiří (Cheza).

I. třída
HRB Královské Poříčí „B“ FC Beverly 7:9, Termiti Loket „B“ – Kalí celej team 5:1, SKP Detektiv „B“ – Ropáci Krásno 3:1, Cheza„B“ – FC Šenvert 7:1, RSC Nová DuklaFK Mate – ria „B“ 6:10, 1. FK Josefov – KMK Bohemia 4:5, Flamengo Březová – FC Chodov United 4:3.
Tabulka
1.Flamengo 4 310 19:14 10
2.Termiti „B“ 4 301 20:8   9
3.Materia „B“ 4 301 24:15  9
4.Beverly 4 301 22:15  9
5.Bohemia 4 301 16:16  9
6.Detektiv „B“ 4 211 17:12  7
7.Kalí 4 202 23:15  6
8.United 4 202 19:17  6
9.Cheza „B“ 4 202 16:15  6
10.Šenvert 4 112  7:18  4
11.Dukla 4 103 24:27  3
12.HRB „B“ 4 103 21:28  3
13. Josefov 4 013  8:15  1
14.Ropáci 4 004  8:29  0

II. třída, skupina A
Směs Tatrovice – Dacani Královské Poříčí 3:4, Celtic Citice – FC Hysterie „B“ 8:4, Baník Divočák Krásno – FC WC Horní Slavkov 6:11, Sedláci Staré Sedlo – FC Rafani Rudolec 5:2, Zeleň– 1. FC Michal 4:5

Tabulka
1. Sedláci 4 400 32:9  12
2.FC WC 4 310 32:16 10
3.Celtic 4 310 30:16 10
4.Dacani 4 211 18:16  7
5.Michal 4 202 19:17  6
6.Hysterie„B“ 4 112 14:25  4
7.Divočák4 103 17:22  3
8.Směs 4 103 17:25  3
9.Zeleň 4 103 18:31  3
10.Rafani 4 004  4:24  0

II. třída, skupina B
AC Hlavno – 1. FC Bažina 3:5, KMK Bohemia „B“ – FC Dolní Rychnov 6:3, AC Lítov „B“ – Termiti Loket „C“ 4:1, FC Tenis D. Rychnov „B“ – 1. FC Svinec 1:5.

Tabulka
1.Svinec 4 400 25:10 12
2.Shooters 3 210 19:12  7
3.Lítov „B“ 3 201 13:7   6
4.Bažina 3 201 14:11  6
5.Termiti „C“ 4 112 12:13  4
6.Bohemia„B“ 4 103 12:16  3
7.Hlavno 4 103 11:19  3
8.Tenis „B“ 3 102  4:12  3
9. FC D. Rych. 4 103 11:21  3

Sdělení OKF: Jsou hotové registrační průkazy. Zástupci níže uvedených týmů nechť se pro jejich vyzvednutí dostaví na pravidelné jednání OKF dne 22. 9. 2009: THC Alcopunx Chodov, FC WC Horní Slavkov, Flamengo Březová, 1. FC Bažina Sokolov, Termiti Loket, FK Materia Sokolov „B“, Cheza Sokolov, 1. FC Svinec, FC Dolní Rychnov, FC Tenis Dolní Rychnov, FC Gamby Svatava, FC Chodov United, HRB Královské Poříčí, 1. FK Josefov, AC Shooters Horní Slavkov, FC Šenvert, AC Hlavno, Divočák Krásno, FC Favorit Sokolov, Torpédo Bukovany, Kalí celej team Sokolov, Dacani Královské Poříčí.