Druhým kolem pokračovaly futsalové soutěže na Sokolovsku.
Okresní přebor

Výsledky 2. kola: Bohemia - Rád B 4:6, Mírová - Bukovany 9:2, Alcopunx - Termiti 2:1, L.Údolí - Detektiv 4:6, Hysterie - Cheza 7:1, Hogo Fogo - Favorit 3:3, Gamby - Beverly 3:2.
Tabulka:1.-2. ASK BSS Rád B⋌2 0 0 13: 5 6
1.-2. Detektiv Sokolov⋌2 0 0 13: 5 6
3. Alcopunx Chodov⋌2 0 0 12: 4 6
4. Gamby Sokolov⋌2 0 0 7: 5 6
5. Havran Mírová⋌1 0 1 10: 9 3
6. Termiti Loket⋌1 0 1 6: 5 3
7.-8. Hysterie Sokolov⋌1 0 1 8: 8 3
7.-8. Cheza Sokolov⋌1 0 1 8: 8 3
9. Favorit Sokolov⋌0 1 1 6: 7 1
10. Hogo Fogo⋌0 1 1 4:10 1
11. Beverly Sokolov⋌ 0 0 1 2: 3 0
12. Bohemia Sokolov⋌0 0 1 4: 6 0
13. Kočičáci L.Údolí⋌0 0 2 7:11 0
14. Torp. Bukovany⋌0 0 2 5:19 0

I. třída

Výsledky 2. kola: Argentina - Josefov 4:2, Dacani - Lítov 0:1, Michal - Termiti B 5:4, Titanic B - Zeleň 2:5, La Koruna - Cheza B 6:4, United - Nová Dukla 3:3, Kali - HRB B 5:3.
Tabulka:1. Kali ⋌2 0 0 15: 7 6
2. Zeleň Sokolov⋌2 0 0 10: 5 6
3.-4. Michal ⋌2 0 0 9: 6 6
3.-4. Argentina⋌2 0 0 9: 6 6
5. Termiti Loket B⋌1 0 1 10: 7 3
6. La Koruna ⋌1 0 1 9: 9 3
7. Cheza Sokolov B⋌1 0 1 9:10 3
8. AC Lítov ⋌1 0 1 3: 4 3
9. Chodov United⋌0 1 1 7: 8 1
10. Dacani ⋌0 1 1 4: 5 1
11. FK Josefov⋌0 1 1 6: 8 1
12. Nová Dukla ⋌0 1 1 7:13 1
13. HRB K.Poříčí B ⋌0 0 2 7:10 0
14. Titanic B⋌ 0 0 2 4:11 0

II. třída

Výsledky 2. kola: Celtic B - FC WC 3:2, D. Rychnov B - Nová Dukla B 5:2, Shooters - Šenvert 1:1, Lítov B - FC D. Rychnov 2:2, Bažina - Flamengo B 0:6, Divočák - Dacani 2:0, Svinec - Ropáci 5:6.
Tabulka:1. Flamengo B⋌2 0 0 8: 0 6
2. Ropáci Krásno⋌2 0 0 12: 5 6
3. FC D. Rychnov⋌1 1 0 6: 4 4
4. AC Lítov B⋌1 1 0 4: 2 4
5. FC WC H.Slavkov⋌1 0 1 6: 4 3
6. Dacani K.Poříčí B⋌1 0 1 5: 3 3
7. Dolní Rychnov B⋌1 0 1 6: 6 3
8. Divočák Krásno⋌1 0 1 2: 2 3
9. Celtic Citice B⋌1 0 1 3: 8 3
10. AC Shooters⋌0 2 0 4: 4 2
11. FC Šenvert⋌0 1 1 1: 3 1
12. Nová Dukla B⋌0 1 1 5: 8 1
13. 1.FC Svinec⋌ 0 0 2 6:11 0
14. Bažina⋌ 0 0 2 2:10 0

III. třída

Výsledky 2. kola: Tennessee - Sedláci 3:6, Globen - Tatrovice 2:6, Detektiv B - Rafani 4:2, Lítov C volno.
Tabulka:1. Tatrovice⋌2 0 0 24: 2 6
2. Sedláci ⋌2 0 0 11: 4 6
3. Detektiv B ⋌ 1 0 0 4: 2 3
4. Rafani Rudolec ⋌1 0 1 5: 6 3
5. AC Lítov C ⋌0 0 1 1: 5 0
6. Globen Dasnice ⋌0 0 2 4: 9 0
7. Tennessee⋌0 0 2 3:24