Zápis z jednání Okresní komise futsalu Sokolov (ze dne 8. 9. 2009): STK schvaluje výsledky 3. kola okresního přeboru a termín sehrání odloženého zápasu třetího kola mezi týmy La Koruna Sokolov a Cheza Sokolov na 17. 9. 2009 od 18.00 hod. – hřiště ISŠTE Sokolov.

Okresní přebor – 3. kolo
Gamby Svatava – ASK Rád „B“ 2:0 (1:0). Rozhodčí: Hric, Kozák.
AC Lítov – Torpedo Bukovany 2:7 (1:3). Rozhodčí: Rajtmajer, Vejvoda.
FC Hysterie – FC Favorit 5:5 (3:2). Rozhodčí: Kozák, Hric.
La Koruna – Cheza (odloženo).
FK Havran Mírová – SKP Detektiv Sokolov 2:1 (1:1). Rozhodčí: Krejčí, Bíma.
THC Alcopunx Chodov – Termiti Loket 1:7 (1:3). Rozhodčí: Krejčí, Bíma.
Hogo Fogo Kynšperk – FK Materia 7:10 (6:6). Rozhodčí: Körmöczi, Fischer.

Tabulka
1.Termiti 3 300 19:10 9
2. Detektiv 3 201 19:5  6
3. Rád „B“ 3 201 13:6  6
4. Mírová 3 201 13:8  6
5. Cheza2 200  6:3  6
6. Materia 3 201 18:16 6
7. Svatava 3 201  7:6  6
8. Favorit 3 111 11:8  4
9.Lítov 3 102  7:11 3
10.Torpedo 3 102  9:15 3
11. Alcopunx 3 102  8:16 3
12.Hysterie 3 012  8:20 1
13.Hogo Fogo 3 003 12:19 0
14.Koruna 2 002  5:12 0

Tabulka střelců po 3. kole:
1. Slavík Jiří (Termiti Loket) – 8 branek, 2. – 4. Bořuta Přemek (Havran Mírová), Žiga Richard (HF Kynšperk), Neudert Jakub (Termiti Loket) – všichni 6 branek, 5. Novák Marek (Detektiv) – 5, 6. – 11. Mráz Jaroslav (Gamby), Kraus Vladimír (Materia), Heřman Roman (Materia), Kukla Petr (Detektiv), Polesný Petr (Detektiv), Rybár Josef (Detektiv) – všichni 4.

I. třída
Flamengo Březová – HRB Královské Poříčí „B“ 8:5, FC Chodov United – 1. FK Josefov 2:0, KMK Bohemia – RSC Nová Dukla Sokolov 5:3, FK Materia Sokolov „B“ – Cheza Sokolov „B“ 2:4, FC Šenvert – SKP Detektiv „B“ 3:3, Ropáci Krásno – Termiti Loket „B“ 1:8, Kalí celej team – FC Beverly 3:4

tabulka
1.Flamengo 3 210 15:11 7
2.Kalí 3 201 22:10 6
3.Termiti „B“ 3 201 15:7  6
4. Materia „B“ 3 201 14:9  6
5. Beverly 3 201 13:8  6
6. United 3 201 16:13 6
7. Bohemia 3 201 11:12 6
8. Detektiv „B“ 3 111 14:11 4
9. Šenvert 3 111  6:11 4
10.Dukla 3 102 18:17 3
11.HRB „B“ 3 102 14:19 3
12.Cheza „B“ 3 102  9:14 3
13.Josefov 3 012  4:10 1
14.Ropáci 3 003  7:26 0


II. třída – skupina A
Disciplinární komise rozhodla o zastavení závodní činnosti hráče týmu AC Hlavno Josefa Lebedy (r. n. 1962) na dobu dvou měsíců.
Zeleň – Směs Tatrovice 6:11, 1. FC Michal – Sedláci Staré Sedlo 1:2, FC Rafani Rudolec – Baník Divočák Krásno 0:4, FC WC Horní Slavkov – Celtic Citice 4:4, FC Hysterie Sokolov „B“ – Dacani Královské Poříčí 6:6.

tabulka
1.Sedláci 3 300 27:7  9
2.FC WC 3 210 21:10 7
3.Celtic 3 210 22:12 7
4.Dacani 3 111 14:13 4
5.Hysterie „B“ 3 111 10:17 4
6.Michal 3 102 14:13 3
7.Divočák 3 102 11:11 3
8.Směs 3 102 14:21 3
9.Zeleň 3 102 14:26 3
10.Rafani 3 003  2:19 0

II. třída – skupina B
1. FC Svinec – AC Lítov 6:4, Termiti Loket „C“– KMK Bohemia „B“ 3:0, FC Dolní Rychnov – AC Hlavno 4:3, 1. FC Bažina – AC Shooters H. Slavkov 5:6.
tabulka
1. Svinec 3 300 20:9  9
2.Shooters 3 210 19:12 7
3.Termiti „C“ 3 111 11:9  4
4.Lítov 2 101  9:6  3
5.Bažina 2 101  9:8  3
6.Tenis „B“ 2 101  3:7  3
7.Hlavno 3 102  8:14 3
8.FC D. Rych. 3 102  8:15 3
9.Bohemia „B“ 3 003  6:13 0