Okresní přebor
Tresty: – 6 bodů za jedno nedostavení se rozhodčích a jedno nedostavení se mužstva k zápasu: FC Beverly Sokolov.
– 2 body za jedno nedostavení se rozhodčích k zápasu: THC Alcopunx Chodov, Kalí celej team Sokolov. Postup do krajského přeboru nebyl do současné doby s případnými zájemci uzavřen. Sestupujícími do 1. třídy jsou týmy Kalí celej team Sokolov a FC Beverly Sokolov

Konečná tabulka
1. Detektiv ⋌ 26 2222  160:68  68
2. Havran ⋌ 26 1718  113:99  52
3. Hogo Fogo ⋌ 26 1556  117:85  50
4. Rád „B“ ⋌ 26 1538  101:72  48
5. Termiti ⋌ 26 14210 134:106 44
6. Hysterie ⋌ 26 1169  100:101 39
7.Torpedo ⋌ 26 10412 109:134 34
8. Gamby ⋌26  9314  86:85  30
9. Favorit ⋌ 26  9314  84:121 30
10. Cheza ⋌ 26  9215  76:98  29
11. Alcopunx ⋌ 26  9215  61:94  27
12. La Koruna 26  8315  85:112 27
13. Beverly ⋌ 26  8315 105:129 21
14. Kalí ⋌ 26  6119  89:116 17

Tabulka střelců: 1. Jiří Drobný (FC Beverly Sokolov) 61 branek, 2. Petr Kukla (SKP Detektiv Sokolov) 59, 3. Přemek Buřuta (FK Havran Mírová) - 35 branek

I. třída
Tresty: – 4 body za dvojí nedostavení se rozhodčích k zápasu: Zeleň Sokolov.
– 2 body za jedno nedostavení se rozhodčích k zápasu: Materie Sokolov „B“.
Postup do okresního přeboru nebyl vzhledem k jeho reorganizaci s týmy první třídy doposud uzavřen.
Do 2. třídy sestupují týmy Zeleň Sokolov a 1. FC Michal Sokolov.

Konečná tabulka
1. Bohemia ⋌ 26 1826  147:85  56
2. Termiti „B“ ⋌ 26 1637  136:85  51
3. Materie „B“ ⋌ 26 1646  153:114 50
4. Ropáci ⋌ 26 1457  114:90  47
5. Flamengo ⋌ 26 1178  118:112 40
6. AC Lítov ⋌ 26 11510  93:99  38
7. HRB „B“ ⋌ 26 12113 139:115 37
8. United ⋌ 26 10610 126:137 36
9. Cheza „B“ ⋌ 26 10511  96:98  35
10. Josefov ⋌ 26 10214 110:120 32
11. Dukla ⋌ 26  9413 142:150 31
12. Směs ⋌ 26  7415  67:120 25
13. Michal ⋌26  7415  81:111 25
14. Zeleň ⋌ 26  4220  78:164 14

Tabulka střelců:
1. Jiří Pitra (KMK Bohemia Sokolov) 48, 2. Eduard Fojtík (RSC Nová Dukla) 47, 3. Miroslav Jelínek (Ropáci Krásno) 46.

II. třída
Tresty: – 4 body za jedno nedostavení se mužstva k zápasu: Směs Tatrovice.
– 2 body za jedno nedostavení se rozhodčích k zápasu: Tenis Dolní Rychnov, AC Hlavno, Rafani Rudolec, AC Shooters Horní Slavkov.
Do I. třídy postupují týmy FC Šenvert a SKP Detektiv Sokolov „B“. Vzhledem k tomu, že se v příštím ročníku nebude pro nízký počet týmů zřizovat třetí třída, nikdo z druhé třídy nesestupuje.

Konečná tabulka sk. A
1.FC Šenvert ⋌ 19 1144  85:43 37
2.AC Lítov „B“ ⋌ 19 1144  60:38 37
3.Detektiv „B“ ⋌ 19 1216  91:71 35
4.FC WC H. Sl. ⋌ 19 1054 108:68 33
5.Divočák ⋌ 19 1036  89:47 33
6.Sedláci ⋌ 19 1117  82:56 30
7.Bohemia „B“ ⋌19  937  65:71 28
8.Dacani ⋌ 19  838  72:69 27
9.Hysterie „B“ ⋌ 19  8110 68:10525
10.Svinec ⋌19  649  66:71 22
11.Bažina ⋌ 19  649  66:63 22
12.FC D. Rych. ⋌19  4312 27:65 15

Konečná tabulka sk. B
1.Shooters ⋌ 18 1125  76:44 33
2.Celtic ⋌18  828  82:80 22
3.Rafani ⋌ 18  5211 32:69 15
4.Tenis B ⋌ 18  7110 46:72 14
5.Směs „B“ ⋌ 18  5211 40:64 13
6.AC Hlavno ⋌ 18  3114 39:98  8
Tabulka střelců: 1. Michal Řepka (FC WC H. Slavkov) 59, 2. Lukáš Dirga (Divočák Krásno) 29, 3. Jiří Pitra (Bohemia Sokolov „B“) 24.