Druhé kolo Krajské ligy družstev mládeže Karlovarského kraje v karate se knalo v K. Varech. V této soutěži spolu soupeří smíšená družstva chlapců a dívek a jednotlivá utkání mezi družstvy se skládají z individuálních zápasů jak v disciplínách kata, tak i kumite.
V jednom utkání se střetnou družstva celkem v devíti zápasech, jejichž součtem vítězství a proher se určí vítěz. Pak následuje další utkání, až se v soutěži střetne každé družstvo s každým. Nakonec je vyhlášen celkový vítěz.
Do letošní ligy karate rotavský klub spojil síly s Karate klubem Kraslice, aby společně obsadil všechny zápasy v jednotlivých kategoriích.
Toto spojení sousedním měst se vyplatilo a společenství obou klubů SK Shotokan ryu Rotava – Karate klub Kraslice ve složení M. Hanáková, D. Valtrová, A. Wilitzerová, A. Krečová, P. Kot, K. Junek, J. Bittmanová, J. Koten, L. Malý, J. Maidl a M. Zounek zvítězilo jak v prvním, tak ve druhém kole, a stalo se tak vítězem Krajské ligy družstev mládeže Karlovarského kraje v karate pro rok 2007