HCG Sokolov - M.A.T. Bolevec B 25:30
poločas: 12:15

Úvod zápasu patřil Bolevci, který si vypracoval tříbrankové vedení. To narostlo v 17. minutě, hosté vedli 6:11, když se nedařilo ubránit střelce Hasche. Sokolov naopak neúspěšně zakončoval své útoky, několikrát se nepodařilo skórovat ani ze šestky. Následně však domácí konečně zabrali, začali daleko lépe bránit a také proměňovat střelecké příležitosti. Ve 25. minutě tak byl stav 11:12 hlavně díky brankám talentovaného Skalického. Do vedení Sokolov nešel, naopak do konce poločasu se Bolevci podařilo utrhnout a odskočit na rozdíl tří branek – 12:15.

Ani začátek druhého poločasu se domácím nepovedl. Obrana Sokolova polevila a Bolevec ve 38. minutě vedl už 15:22. V poměrně vyhecovaném zápase však nechtěl Sokolov složit zbraně, hráči zabrali a v 52. minutě byl rozdíl ve skóre pouze třígólový. Domácí měli i další možnosti ke zkorigování výsledku, ale některé nadějné útoky zastavily buď tyče branek nebo nepřesné finální přihrávky. Sokolovu se ve druhém poločase nedařily ani přesilovky, které Bolevec dokázal nejen ubránit, ale i v nich skórovat. Další snížení tak nepřišlo a závěr si již zkušení hosté nenechali vzít a dovedli zápas do vítězného konce.

Sokolov odehrál vyrovnaný zápas, bohužel se mu nedařilo ubránit Hasche, který vstřelil celkem 13 gólů. Dalším problémem byla obrana na začátcích poločasu a hlavně v klíčových momentech nevyužití nadějných šancí. I tak ale nedali hráči vítězství Bolevci zadarmo.
Zajímavostí utkání bylo, že se ani jednomu mužstvu nedařily sedmičky. Domácí ze šesti proměnili dvě a hosté ze čtyř ani jednou gólmana Holého nepřekonali. Výsledek zápasu již neměl vliv na postavení v tabulce, Sokolov tak skončil v západočeské lize na předposledním místě.

Sestava a góly HCG Holý, Havel – Skalický 10, Neuwirth 1, Levčenko 6/1, Němec 2, Hynek 3/1, Bouda, Polesný 3, Baránek, Hejl, Bažant, Pohanka.
Nejvíce za Bolevec: Hasch 13, Skřivan 5, Lanzendorf 4.
Rozhodčí: Špaček. Sedmičky: 6/2 – 4/0. Vyloučení: 2:6. ČK: 0:1.