Mládežnické házenkářské celky HCG Sokolov sehrály další ze svých mistrovkých zápasů.
Dorost:HCG Sokolov – Sokol Košutka 29:27 (17:15). Od začátku utkání byl zápas velmi vyrovnaný. Sokolov se Košutce nemohl utrhnout o více než dvě branky a od 40. minuty začali hosté zle dotírat. V 53. minutě bylo skóre stále vyrovnané (26:26). Závěr zápasu však vzali do svých rukou nejzkušenější Neuwirth s Polesným, kteří tak rozhodli o výhře Sokolova o dvě branky. Zápas byl velmi bojovný a tak ve velkém horku si zaslouží pochvalu naprosto všichni hráči. Střelecky se prosazoval i pivot Hejl, který když bude dodržovat taktické pokyny může být pro dorost velmi platný.
Sestava a góly: Havel – Pohanka 3, Neuwirth 10/2, Polesný 9, Hejl 5, Ladka, Baránek 2, Meinelt.
Žáci: HCG Sokolov - HK Rokycany 15:29 (6:17). Kvalitnější soupeř měl celý zápas pod kontrolou a s přehledem zvítězil 15:29. Tento výsledek je i tak zlepšením oproti minulým výsledkům proti tomuto soupeři a tak je znát, že žáci ač se silnými protivníky prohrávají stále se zlepšují a v budoucnu můžou být již vyrovnaným partnerem.
Sestava a branky: Štěpánek – Dvořák 5, Šlechta 5, Pohanka 4, Meinelt 1, Ďuriš, Buchta, Tomčík, Kadlec.