Letos druhý ročník hodinovky na dráze pořádají v sobotu 14. dubna 2007 od 14 hodin sokolovští atleti. Na tento mítink jsou zváni jak sportovci, tak široká veřejnost, která se jistě nudit nebude.
Pořadatelé totiž pro tento rok připravili několik novinek. Tou nejvýznamnější je rozšíření mítinku o Cooperův test. Dvanáctiminutový běh na dráze, který je určen úplně pro všechny – od dětí přes trénované běžce až po „sportovce“, kteří trénují pouze sledováním přímého televizního přenosu svého oblíbeného sportu. Diplom s výkonem a hodnocením zde po absolvování celého běhu dostanou úplně všichni.
Další z novinek je hudební doprovod, který bude závodníkům pomáhat při „nekonečném“ zdolávání okruhů a divákům bude jistě zpříjemňovat hlasité skandování a povzbuzování jejich favoritů.
Během hodinovky je naplánováno kulturní vystoupení Capoiery, které jistě bude stát za to. O vzpružení závodníků i diváků se jako obvykle postará tradiční občerstvení.
Letos poprvé budou závody měřeny čipovým systémem, proto se včas přihlaste na internetové adrese www.atletika-sokolov.com, kde najdete všechny potřebné informace.
Tak neváhejte a v sobotu po fotbale se na stadionu ukažte!