„Do zápasu jsme nevstoupili příliš dobře, když jsme prohrávali 1:0 a následně 2:1,“ vracel se k taháku extraligy kapitán Karlových Varů Jan Vanke.

Posléze však hráči z lázní dokázali povedenou sérií Čakovice zaskočit. „Především vybojována výhra ve třetí dvojici a singlu, obě v náš prospěch v poměru 10:9 ve třetím setu, znamenaly odskok na vedení 5:2,“ přiblížil Vanke karlovarský obrat na kurtech lídra extraligy.

Tím, tak měl Liapor jistotu bodového zisku. „Bohužel ztrátou koncentrace jsme nadějně rozjetý zápas nedosáhli do vítězného konce a nakonec jsme remizovali 5:5,“ litoval kapitán Varů ztraceného zápasu.

„Před zápasem jsme věděli, ze na horké půdě Čakovic se nebude bodovat snadno, proto bod z venkovního hřiště bereme, avšak pro příště si musíme vzít ponaučení a zápas dohrát s klidnou hlavou,“ doplnil závěrem k duelu Vanke. Liapor se tak udržel na druhém místě v závěsu za Čakovicemi, na které ztrácí dva body.

O víkendu čeká nohejbalisty Liaporu domácí vystoupení, když v 7. kole přivítají v sobotu 11. května tradičně od 14.00 hodin v nohejbalovém areálu v Doubí Prostějov, čímž zakončí první část základní části.