Sportovně střelecká klub policie UNITOP Sokolov pořádal další ze svých soutěží, tentokrát Memoriál Josefa Ludvíka, dřívějšího předsedy střeleckého klubu, ve sportovní pistoli 30+30 na 25 metrů.
V kategorii mužů a juniorů zvítězil Sokolovský Petr Klein, střílející za karlovarský klub výborným nástřelem 572 bodů, 2. místo obsadil Jaroslav Klíma z domácího klubu nástřelem 555 bodů a na 3. místě byl Luděk Kollár z Karlových Varů s 553 body.
V kategorii seniorů zvítězil a stal se i absolutním vítězem Vladimír Hyka z Aše, který ja členem sokolovského střeleckého oddílu, otec a trenér Lenky Hykové, naší nejlepší pistolové střelkyně, který nastřílel 572 bodů, na 2. místě byl karlovarský Pavel Váňa s 561 body a 3. místo obsadil Rudolf Hejna s 552 body, také z Karlových Varů.
Mezi ženami a juniorek zvítězila členka klubu Jana Lorencová z Horního Slavkova, která se v červenci zúčastnila mistrovství Evropy ve španělské Granadě. Nastřílela výborných 565 bodů.
Na 2. a 3. místě se umístily závodnice z Plzně, Lída Šakičová s 555 body a Lenka Stodolová s 497 body.
Také střelci z malorážkové pušky se umístili na pěkných místech v závodě Pohár pohraniční policie, který se koná každoročně v Domažlicích v době Chodských slavností. V kategorii mužů obsadil Vladislav Nováček 3. místo nástřelem 589 bodů, v kategorii dorostu zvítězil Jan Kübelbeck nástřelem 579 bodů, v ženách se na 2. místo probojovala Zdeňka Bejvlová s 582 body, Eva Skořepová obsadila 5. místo a v seniorech se na 6. místě umístil Petr Tarant s 567 body.
Sportovní střelci se začínají připravovat na vyvrcholení sezony, kterými je poslední kolo Českého poháru a Mistrovství České republiky ve střelbě z kulových zbraní v září v Brně.⋌