VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Soupisky již přes nový VIS

SOKOLOV - Na volejbalovém aktivu přes novou sezonou zhodnotí sezonu a předají ocenění.

22.8.2007
SDÍLEJ:

Volejbalová sezona zachvíli začne.Foto: DENÍK

V nové sezoně 2007/2008 se zcela mění způsob vyřizování herních náležitostí potřebných ke startu v mistrovských soutěžích. Týmy už nebudou vypisovat soupisky, které jim následně potvrdí řídící orgán, ale samy si je „vyjedou“ přes VIS, což je volejbalový integrační systém, a také si je samy budou moci i průběžně doplňovat a v souladu s řády ČVS i měnit.
K tomu však je nutné, aby co nejdříve, pokud možno okamžitě, nahlásili krajskému správci VISu Mgr P. Janusovi na telefonní číslo 774892590 své e-mailové adresy a ostatní potřebné údaje nutné k přidělení práv na VIS vstupovat a do soutěží a soupisek nahlédat.
Bližší pokyny a detailnější vysvětlení obdrží organizační pracovníci družstev startujících jak v krajských tak i okresních mistrovských soutěží na jednání výboru KV ČVS Karlovy Vary, které se uskuteční v pondělí 3. září 2007 od 17.00 hodin v kavárně Hornického domu v Sokolově.
Kromě již zmíněné problematiky se na něm účastníci seznámí i s činností tohoto regionálního svazového orgánu v uplynulém období včetně hospodaření a plánu rozpočtu na rok 2008 i s tím, jak jsou zajištěny nové mistrovské soutěže.
V programu schůze je i předávání diplomů a pohárů krajským přeborníkům a ocenění řady funkcionářů, kteří se dožívají významných životních jubilejí a kteří se zasloužili o rozvoj volejbalu nejen v místě svého bydliště,ale i v celém Karlovarském kraji.
Jejich odměnou budou čestná uznání a medaile O. Kouckého, což je nejvyšší možné ocenění udělené krajským orgánem.
Znovu důrazně připomínáme, aby mohly být v následujícím týdnu zahájeny okresní přebory dospělých, je účast organizačních pracovníků družstev, které v těchto mistrovských soutěží startují, naprostou nezbytností!

22.8.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

POI ve své nebezpečné ohnivé formě.

Cirkusák, který nepotřebuje šapitó

Hledá se Talent města Nové Sedlo „Zlaté srdce“

Nové Sedlo – Je tu velká šance pro ty, kteří rádi píší, přednáší, hrají divadlo, zpívají nebo třeba ovládají hru na hudební nástroj.

Prodavačka sebrala peněženku na paletě, zmizelo z ní 10 tisíc

Kraslice – Z prodavačky v jednom z kraslických supermarketů se vyklubala zlodějka.

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.

Denní psychoterapeutický stacionář funguje jeden rok. Je jediný v kraji

Ostrov - Denní psychoterapeutický stacionář už téměř rok funguje v ostrovské nemocnici. Vysoce odborné a specializované pracoviště, které je jediné svého druhu v Karlovarském kraji, rozšiřuje ambulantní péči o pacienty potýkající se s různými psychickými problémy a nemocemi.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení