Již 9. ročník turnaje ve sportovním karate mládeže pod názvem Vánoční Gorenje Cup Chodov se konal v Chodově.
Tento turnaj si získal velkou oblibu u borců z celé republiky. Letos se sem sjelo na 90 účastníků, kteří si přijeli vybojovat překrásné ceny, jež jim díky sponzorům připravil pořádající oddíl K.K.Gorenje Chodov. Borci z tohoto oddílu se také zapojili do bojů a nevedli si vůbec špatně.
V kategorii Kata st.žáci získal Karel Hrabák pěkné druhé místo a v Kata dorostenky získala Barbora Žemličková bronz. V Kumite st. žákyně +50 kg obsadila Andrea Lochschmidtová 2.místo a Kateřina Střimelská si odnesla bronzovou medaili.
V Kumite st.žáci -40 kg si Karel Hrabák suverénně došel až do finále, kde po velmi tvrdém boji s píseckým borcem získal zasloužené zlato, a Sergej Konončuk si z téže kategorie odnesl bronz. Vladimír Bláha se v kategorii Kumite st.žáci +55 kg umístil na třetím místě. Nejlépe obsazená kategorie Dorostenci +65 kg byla pro diváky pastvou pro oči. Borci v této kategorii byli na velmi dobré technické úrovni, a tak se bylo na co dívat. Leonard Lekaj z K.K.Gorenje Chodov procházel jednotlivými koly jako nůž máslem, tento borec všem ukázal, že titul mistr ČR, který obhájil již podruhé za sebou týden před touto soutěží, nezískal nadarmo a zaslouženě zvítězil i v tomto turnaji. Radost v dětských očích a spokojenost všech účastníků byly dostatečnou odměnou pro organizátory tohoto turnaje. Tímto bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, bez jejich pomoci bychom tak náročnou soutěž nemohli realizovat.