Pojďme se podívat, jak si tedy v 8. ročníku vedli jednotliví sokolovští zástupci.
Terezka Jůnová po výborném výkonu jak v kategorii kata mladších žákyň, tak ve starších žákyních nenašla přemožitelku a obě kategorie vyhrála.
Richard Schmid v kata mladších žáků zopakoval úspěch z minulé soutěže a vyhrál i tentokrát. Ve stejné disciplíně mezi staršími žáky Adam Peter neuspěl, v prvním zápase prohrál a dále nepostupoval.

Naopak Aneta Peterová vyhrála kata dorostenek i juniorek.
Mezi dorostenkami měl sokolovský oddíl další dvě závodnice. Jana Kuderová se s turnajem rozloučila již v prvním kole, zato Klára Chúdačiková postoupila až do boje o bronz, nakonec však okusila hořkost těsné porážky, a skončila tak znovu čtvrtá.
V juniorkách vedle vítězné Anety Peterové bojovala i Martina Kohárová, ta si z tatami odnesla bronzovou medaili. Třetí místo jí zřejmě bylo málo, a tak si chuť spravila mezi ženami, kde nenašla přemožitelku.

V kata mužů Shodokan postavil tradiční dvojici Dan Krhut a Vladimír Vrabec. Oba borci se probojovali do finále, kde Dan dokázal zužitkovat své zkušenosti ze soutěží a zvítězil, na Vláďu tak zbylo „pouze“ stříbro.
Poté šli na řadu závodníci v kumite. Další zlatou pro Sokolov získal mezi dorostenci do 57 kilogramů František Švejda.

V královské disciplíně kumite BRH (bez rozdílu hmotnosti) startovali Jan Bock, Buhuslav Burian a Jiří Košař. A všichni nakonec vystoupali na stupně vítězů. Jiří Košař si odnesl zlato, stříbro Jan Bock, bronz po úspěšně zvládnutém souboji o třetí místo Bohuslav Burian.
„Chtěli bychom poděkovat závodníkům za reprezentaci našeho oddílu na všech závodech v letošní sezoně a všem členům oddílu, kteří karate a kobudo cvičí, popřát zároveň krásné prožití prázdnin,“ nezapomněli na závěr sezony na své svěřence Dan Krhut a Jiří Jirásek.
Karatisté Shodokanu se sejdou znovu k tréninku až po letní pauze 2. září.