Díky sponzorům bylo o co bojovat. Soutěž začala kategorií KATA 8 – 7 kyu (souborná cvičení začátečníků.) Zde se probojovali do finále starších žáků Ivan Režný a Pavel Zahrádka, Ivan zacvičil lépe a odnesl si zasloužené zlato, Pavel na svých prvních závodech získal hned stříbro.

Podobně se vedlo i nejmladším gorenjákům, v kategorii mladších žákyň si Anička Lojdová rovněž vybojovala svou první medaili, a to bronzovou. V kategorii pokročilých (6 kyu – Dan) se dařilo Andree Lochschmidtové, která získala zlato v Kata dorostenky i v Kata juniorky. Miroslav Novák v Kata starší žáci vybojoval bronz a mezi dorostenci získal stříbro. V Kata team získala Andrea Lochschmidtová stříbro a Miroslav Novák s Karlem Hrabákem si odnesli zlaté medaile za prvenství v této kategorii.

Divácky nejoblíbenější je tradičně KUMITE (volný zápas). I zde si gorenjáci vedli velmi dobře. V kategorii starší žáci – 45 kg vybojoval Michal Galla třetí místo a Miroslav Novák si odnesl zlato z váhové kategorie – 52 kg. Novák poté startoval i v kategorii dorostenci – 52kg. Zde narazil ve finále na svého oddílového kolegu Karla Hrabáka. Po velmi vyrovnaném boji si odnesl zlato Hrabák a na Miroslava Nováka zbylo pro tentokrát stříbro. Pěkné bylo, že tuto kategorii uzavřel další chodovský zástupce Sergej Konončuk, který si odnesl bronzovou medaili.
V kategorii dorostenky +55 kg suverénně zvítězila Andrea Lochschmidtová, která si ziskem tří zlatých a dvou stříbrných medailí zaslouženě odnesla velký pohár pro nejlepšího bojovníka turnaje.

Poslední kategorií, kde měli Chodováci svá želízka v ohni, byli muži do 75 kg. Zde zvítězil bývalý člen našeho oddílu Miroslav Boguský, na druhem místě se umístil chodovský Petr Kundrát a třetí příčku obsadil také gorenják Miroslav Link.
Celou akci se podařilo uskutečnit díky podpoře Městského úřadu Chodov a partnerů klubu Gorenje Chodov.