Výprava sokolovských karatistů byla v konkurenci dalších jedenácti oddílů nejen z našeho regionu, ale i z Prahy, Plzně, Hradce Králové, Tábora či polského Walzbrychu vůbec nejúspěšnější.

Hned v kategorii nejmladších mini žáků BRH se dva mladí Sokolováci podělili o nejvyšší stupínky. Jan Štěpnička bral zlato, Josef Krauz potom stříbrnou medaili. Rovněž druhé místo si vybojoval v kategorii mladších žáků, váze +35 kg, Miroslav Filipčík.

Mistrovský titul získal v kategorii starších žáků – 42kg Jakub Šulc, stejně jako velká naděje Natálka Chaloupková ve stejné kategorii dívek ve váze +38 kg. Ta připojila mistrovský titul i o kategorii výše, mezi mladšími dorostenkami, ve váze +45 kg. Talent Natálky ocenili i rozhodčí, když obdržela cenu Shinkyokushin spirit pro závodníka s největším bojovým duchem.

Na druhé příčce v mladších dorostenkách skončila další karatistka sokolovského oddílu Barbora Petričáková.
Mezi mladšími dorostenci +50 kg dominoval pro změnu Roman Šajánek, který také obdržel cenu pro nejlepšího technika mistrovství.

Poslední medaili získal pro oddíl Shinkyokushin Kamikaze Sokolov Martin Šipka, který skončil na druhém místě v kategorii starších dorostenců do 60 kilogramů.