Minulou středu se jel druhý cyklistický závod Extraligy Masters memoriál Evžena Cihláře kritérium v Praze.
V kategorii A se Ludvík Killinger mladší z Cyklo Teamu Killi umístil na 12. místě a v kategorii C si dojel Ludvík Killinger starší ze stejné stáje pro 4. místo, když zůstal o jediný bod za třetím P. Maříkem z CK Královice. V neděli se pak jel mezinárodní maraton Evropa se startem a cílem ve Znojmě. Na start 120 km trati, která vedla po českých a rakouských silnicích, se postavilo na 166 cyklistů. Závod byl zařazen do Extraligy Masters. V kategorii A skončil L. Killinger ml. na 12. místě, v kategorii C dojel P. Volánek (také z Cyklo Team Killi) na 8. místě a L. Killinger st. si dojel pro 2. místo.
Po třech závodech je L. Killinger st. je na vedoucím místě Extraligy.