Postarala se o něj Eliška Kučerová, která excelovala na trati 1500 metrů a pro karlovarský klub vybojovala mistrovský titul.

„Perfektním taktickým závodem s mohutným, dlouhým finišem si doběhla Eliška nejen pro zlatou medaili, ale také nejlepší čas letošních halových tabulek České republiky časem 4:51,86,“ pochvaloval si nad zlatým triumfem Kučerové trenér Triatletu Oldřich Dvořák. Třináctou příčku pak přidala do sbírky Triatletu na stejné trati Veronika Zrůstová. „Veronika obsadila v čase 5:13,66 třináctou příčku, a tím si vytvořila sezonní maximum,“ ohlédl se za vystoupením druhé běžkyně varského klubu Dvořák.

Posledním zástupcem z lázeňského města v individuálních disciplínách byl v barvách Triatletu Kevin Škarda, který obsadil šesté místo v rozběhu na 60 metrů, kdy zaběhl čas 7,60. „Své osobní maximum si vylepšil v běhu na 150 metrů, kde vybojoval skvělé druhé místo v rozběhu časem 18,03,“ připomněl další úspěch karlovarských barev na mistrovství trenér.

V neděli pak přišly na program štafety na 4x 200 metrů. „Děvčata ve složení Fischbachová, Kučerová, Augustová, Burešová obsadila v konkurenci devětatřiceti štafet sedmnácté místo, když dokončila závod v čase 1:51,56, a vytvořila tak nový oddílový žákovský rekord,“ narážel Dvořák na zlepšení o téměř tři vteřiny. O vylepšený klubový rekord se však postarala i štafeta chlapců.

„Chlapci ve složení Kučera, Klíček, Ševčík a Škarda obsadili časem 1:44,38 24. místo a také vytvořili nový oddílový žákovský rekord,“ dodal k vystoupení Triatletu v hlavním městě Dvořák.