Podtrženo, sečteno. Kynšperský pohár v ledním hokeji nakonec získal Frenzelit, druhá skončila Březová a třetí loňský vítěz z Libavského Údolí.
Druhé finálovém utkání začalo šťastněji pro Březovou, která se ujala v 6. minútě vedení 1:0 z hole Krytináře po přihrávce M. Pecha. V 17. minutě vyrovnal Duchoň po přihrávce Diosegiho. Ve 20. minutě druhé třetiny se ujal vedení Frenzelit, když přihrávku Diosegiho využil Šaufl. V 5. minutě třetí třetiny vystřelil Diosegi z vlastní poloviny a brankář Březové lovil potřetí kotouč ze své sítě.
Celou dobu se hrálo vyrovnané, rychlé a pěkné utkání. Na straně Frenzelitu bylo vyloučeno pět hráčů, čtyři pak z Březové. Když byl v 8. minutě závěrečné části vyloučen hráč Březové za vražení na hrazení, neudržel své emoce a vykoledoval si osobní trest a navíc osobní trest do konce utkání. A protože odmítl opustit hráčskou lavici, bylo utkání ukončeno. Po utkání byl ještě uložen hráči Březové disciplinární trest za slovní urážky rozhodčího.
Dohrávalo se tak u zeleného stolu se zástupci všech oddílů a bylo rozhodnuto ponechat stav utkání. Tím se Frenzelit stal vítězem Kynšperského poháru, když porazil Březovou 2:0 na zápasy.
V utkání o konečné třetí místo se za stavu 1:0 pro Nebanice hrálo druhé utkání. V něm vyhrálo na oplátku stejným poměrem 5:1 Libavské Údolí. Branky dávali Bobčík 2, Krajčovič 2, Dlouhý – Trkovský.
Rozhodnout tak mělo poslední utkání, které se hrálo v sobotu. V něm Začalo lépe L. Údolí, které se ujalo vedení již ve 3. minutě z hole Hanka po přihrávce Hradského. Po minutě přidal druhou branku Krajčovič po přihrávce P. Trepáka. Na konci třetiny ještě zachránila branku L. Údolí tyčka.
Na další branku se čekalo do 7. minuty druhé třetiny, kdy Novotný po přihrávce F. Vavřína snížil na 1:2. Po dvou minutách zachránila Nebanice tyčka. Na 3:1 pro L. Údolí zvýšil Bobčík po přihrávce Krajčoviče, ale Nebanice kontrovaly Matouškem po přihrávce Štěpánka. Ještě na konci třetiny zvýšil na 4:2 Hanek po střele z rohu hřiště a kotouč se dostal do branky od brusle brankáře.
V 15. minutě třetí třetiny se ještě podařilo Trkovskému snížit na 3:4, ale poslední slovo měli střelci L. Údolí. Nejprve v 16. minutě Hradský po přihrávce Hanky zvýšil na 5:3 a ve 20. minutě Hanek v oslabení zvýšil na konečných 6:3. Branky L. Údolí dávali Hanek 3, Bobčík, Hradský, Krajčovič, za Nebanice Matoušek, Novotný Rekovský.
Konečné pořadí střelců play off: 9 – Šaufl (Frenzelit), 6 – Höfler (Frenzelit), Bobčík (L. Údolí), 5 – M. Pech (Březová), Váňa (Březová), Hanek (L. Údolí). Šaufl se tak stal dvojnásobným králem střelců.