Ve dnech 24. a 25. ledna se střelkyně sokolovského sportovního klubu Jana Lorencová zúčastnila mezinárodních závodů v Mnichově.
Soutěže se zúčastnili přední sportovci světa a téměř celé Evropy jako přípravy před mistrovstvím Evropy v březnu.
Za český reprezentační tým závodila v kategorii juniorek Jana Lorencová, které se o malý krůček nepodařilo obhájit loňské třetí místo, i když ve čtvrtečním závodě bylo na dosah.
Po hlavním závodě se umístila na třetím místě ziskem 377 bodů, další závodnice měla o bodík méně, ale ve finálovém závodě se Janě nedařilo jako vždy a střelkyně za čtvrtého místa ji přestřílela. Celkově se tedy Jana umístila i tak na výborném čtvrtém místě.
V pátečním závodě se dařilo více ostatním závodnicím a Jana Lorencová se umístila na čtrnáctém místě nástřelem 375 bodů.
Přesto podala svůj solidní výkon a výborně reprezentovala svůj domácí oddíl před dalším mezinárodním závodě v Nitře.