Potřetí v řadě za sebou prohráli futsalisté Materie Sokolov ve II. lize. V pátek večer podlehli celku pražských Teras.
FK Materia Sokolov -Terasy Praha2:8

I další domácí zápas začal se zpožděním, jelikož hosté čekali až jim dorazí dresy. Lépe začala Materie, která šla v 7. minutě do vedení. Po pěkné akci Vévody se před bránou nemýlil Peřina a vstřelil svůj třetí gól v sezoně. Pak měli slušné možnosti Žiga a po něm dvakrát Peřina, ale branku nevstřelili. Naopak v 15. minutě se přes střed hřiště prosadili hosté a vyrovnali na 1:1. Vedení Materii dvě minuty před poločasem zařídil Dufek, který opakovanou střelou poslal balon přesně k tyči na 2:1. Jenže za dvacet vteřin hosté po šikovné teči před Fazekašem vyrovnali na poločasových 2:2.
Tři minuty po změně stran přišla chyba v domácí rozehrávce a toho hosté využili – 2:3. V 29. minutě Terasy šikovně zakombinovaly a byla z toho další gólová sřela, tentokrát do šibenice – 2:4. Pak Materie zafaulovala pošesté Rajchrtem, ale hosté možnost zvýšit z devítky zahodili a stříleli vedle. Za další dvě minuty fauloval Vévoda, ale ani druhý pokus hostů v síti neskončil. Jenže v téže minutě po kombinaci Pražané zvýšili na 2:5. Materie zkusila od 38. minuty hru s brankářem v poli, jenže ta jí vůbec nevyšla a po třech chybných rozehrávkáchna půlce hřištědostala během minuty další tři branky do prázdné brány.
Sestava: Fazekaš – Ticháček, Fiala, Hendrych, Dufek – Žiga, Peřina, Rajchrt, Vévoda. Fauly 2:5/7:4, ŽK 2:1. Diváci: 70