Futsalisté Materie Sokolov vyhráli podruhé za sebou. V předehrávaném utkání 10. kola II. ligy zvítězili v mladoboleslavské sportovní hale nad celkem Bakova.

TS Bakov n.J. 1
FK Materia Sokolov 3

Pro hostující celek začal zápas výborně. Ve 4. minutě vypíchl míč Dufek, zakobonoval s Peřinou, který před prázdnou brankou našel nabíhajícího Fialu a Materka vedla 0:1. Za pát minut nato se hosté dostali do dvoubrankového vedení. Rohový kop zahrál Prchal opět na Fialu, který si sběhl na střed, obešel dva hráče a střelou ze čtyř metrů k tyči zvýšil na 0:2. Domácí pak měli pár náznaků šancí, ale vynikající výkon v utkání podal brankář Fazekaš, který svůj tým několikrát podržel.
Krátce po změně stran přidali Sokolováci třetí branku. Dostali se do přečíslení tři na jednoho, Prchal prošel středem hřiště a střelou od tyče upravil na 0:3. Až pak se ke slovu dostal mladý celek domácích, který po pěkné individuální akci snížili na rozdíl dvou branek. Závěr utkání ještě mohl přinést změnu stavu. Nejprve kopali desítku za šestý faul domácích hosté, ale Prchal ji neproměnil. Za dvě minuty na druhé straně měli stejnou možnost domácí, jenže Fazekaš si se střelou poradil. Za sedmý faul Materky se kopala další desítka, ale i tu Fazekaš kryl. Domácí pak zafaulovali posedmé a nařízenou desítku zahodil i Boček. Čtyři minuty před koncem odvolal Bakov brankáře se snahou vyrovnat, ale šance měli hosté. Nejprve netrefil prázdnou branku Peřina. Tentýž hráče pak šel sám na brankáře, ale také neuspěl. Materie si tak připsala třetí výhru v lize, strůjcem výhry byl gólman Fazekaš, který podal vynikající výkon.
Sestava Materie: Fazekaš – Prchal, Provazník, Gajdoš, Dufek – Boček, Bereczký, Peřina, Fiala. Fauly 3:3/7:7.

12. Slavia TU Liberec ⋌9 2 0 7 25:52 6

Další utkání Materie hraje až v pátek 21. prosince, kdy na svém hřišti hostí od 20.30 hodin mužstvo Arsenalu Benešov. I po Novém roce hrají Sokolováci doma, v pátek 4. ledna 2008 pak hrají z plzeňským Motáčkem.