Futsalová Materie Sokolov připravila na začátek léta druhý ročník futsalového turnaje O pohár města Sokolova. Ten se bude hrát ve dnech 27. až 29. června na nové umělce Baníku Sokolov.

Propozice turnaje:
Mužstva čeká již tradiční scénář turnajů v malé kopané. Hrát se bude podle platných pravidel futsalu, kromě akumulovaných faulů, které se počítat nebudou. Mužstva hrají ve složení 4 + 1. Hrát se bude v základních skupinách po čtyřech týmech. Z každé skupiny postoupí týmy na prvních dvou místech do dalších skupin po čtyřech účastnících. Z těch opět postoupí první dva týmy do vyřazovacích bojů. Možná úprava hracího systému podle počtu zúčastněných mužstev ale není vyloučena.
Kromě českých týmů se na turnaji představí i celky z Německa a mužstva národnostních menšin.
Startovné pro jedno mužstvo činí 2 000 Kč, ale hrát se bude o velice atraktivní ceny. Vítěz si odnese 30 000 Kč, putovní pohár a pohár za umístění. Druhý celek turnaje získá prémii 15 000 Kč a pohár za umístění, bronzový tým hotovost 7 500 Kč s pohárem za umístění a čtvrtý tým 4 000 Kč a pohár za umístění. Kromě toho budou vyhodnoceni nejlepší střelec, brankář a hráč turnaje.

Doprovodné akce:
Na turnaji bude zajištěn doprovodný kulturní program jak pro účastníky, tak i pro návštěvníky všech věkových kategorií. Akce bude spojena s dětským dnem, vystoupí zde hudební skupina Gipsy Harry Band, travesty skupina Chi Chi Tornádo a další. Turnaje se zúčastní například hokejisté HC Energie K. Vary a další známé osobnosti. Ubytování v areálu Baníku Sokolov bude na žádost jakéhokoliv mužstva bezpečně zajištěno po předběžné telefonické domluvě. Žádosti na ubytování budou přijímány na kontaktních číslech organizátorů turnaje.

Přihlášky:
Adresa, kam zaslat přihlášku mužstva, je David Peřina, Plzeňská 1485, Sokolov, 356 01. Kam poukázat částku za startovné (poukázka typu A, C apod.), je David Peřina, Plzeňská 1485, Sokolov, 356 01 anebo na číslo účtu 0806121389/0800.
Maximální počet hráčů na soupisce všech týmů není omezený. Uzávěrka přihlášek je 30. května 2008. E–mailový kontakt je David.Perina@seznam. cz.