Karlovarský kraj byl na trati zastoupen pouze trojicí závodnic olovského týmu, když se závodu ze zdravotních důvodů nemohl zúčastnit Jaroslav Opolský v kategorii M5. Na trati si nejlépe z týmu vedla Markéta Opolská v kategorii M3D, která teprve v poslední závodní jízdě po technické závadě a po provizorní opravě brzd vypadla z prvé šestky a obsadila 7. místo, když stupně vítězů opanovaly dívky z Moravy. Marcela Opolská v kategorii M4 podala bojovný výkon, kterým dosáhla na 13. místo, a odsunula tak na další příčky i mnohé favorizované soupeře. V kategorii M1 absolvovala svou premiéru na mistrovské trati Kristýna Opolská. Pro pětiletou závodnici byla trať i většina až o tři roky starších soupeřů nad její síly a jako nejlepší z letošních nováčků obsadila 12. místo.

Stupně vítězů pak obsadili převážně favorizovaní závodníci v následujícím pořadí:
Kat. M1: 1. Filip Nevosad AK ŠKODA Mladá Boleslav, 2. Tomáš Bodinek MK Hlubočky, 3. Petra Charvátová AK Velešín
Kat. M2: 1. Lukáš Burián – AK Škoda Mladá Boleslav, 2. Marek Bína – MK Ateso Jablonec n. N., 3. Martin Burián – AK Škoda Mladá Boleslav
Kat. M3: 1. Marek Charvát – AK Velešín, 2. Jan Tejkl – AK Škoda Mladá Boleslav, 3. Martin Kempný – SK minikáry Havířov
Kat. M3D: 1. Michala Bohačíková – MK Hlubočky, 2. Kateřina Švachová – AK Rožnov p. R., 3. Eliška Kyšková – SK minikáry Havířov
Kat. M4: 1. Tomáš Voleský – M+T MK Ústí nad Orlicí, 2. Jan Förster – MK Ateso Jablonec n. N., 3. Gabriela Syrová – Minikáry Olšany.
Kat. M5: 1. Petr Šrámek – DCT Český Krumlov. 2. Lukáš Hynek, 3. Stanislav Syrový, oba AK Albrechtice.

Mezinárodní mistrovství České republiky ve slalomu minikár je čtyřkolovým seriálem, který pokračuje 20. 6. v Hlubočkách, 22. 8. v Okounově a zakončen bude 25. 9. v Bělé pod Bezdězem. Následující tři víkendy jsou věnovány volným a pohárovým závodům.