Rokycany přivítají nejdecké Rebely

Nejdek – Lídr tabulky Krajské ligy mužů Plzeňského kraje HC Rebel Nejdek nastoupí po delším volnu opět k mistrovskému utkání. Tentokrát se představí v sobotu od 17 hodin v Rokycanech.

I. liga: Hurricani vyzvou DDM Kadaň

Karl. kraj – Karlovarští Hurricani hostí v I. lize na palubovce haly ve Františkových Lázních celek DDM Kadaň. Utkání se hraje v neděli od 16 hodin. Ve II. lize juniorů se představí Akademik Cheb a karlovarský Hurrican v Novém Boru. Hraje se v sobotu a postupně si to celky z lázeňského kraje rozdají s Českou Lípou, Děčínem a Kadaní. V Regionální lize mužů se představí Akademik Cheb a 1. FBC Toužim v Tachově. Ostrov a Sokolov B hrají v Plzni.

Extraligové juniorky zajíždějí do Šternberku

Karl. kraj – Extraligové juniorky VK Karlovy Vary se v neděli představí na palubovce Sokola Šternberk. Utkání se hrají od 12 a 16 hodin.

„Jeď do Pelhřimova a prohlídni krematorium"

Sokolov – Slova z filmu Vesničko má středisková, které jsou v titulku zlidověla. S podobným heslem vyrazí na Vysočinu hokejisté Baníku Sokolov pouze s mírnou úpravou: „Jeď do Pelhřimova a prohlídni si stadion." Hráči Baníku ale nepřijedou na nějakou obhlídku. Parta vedená trenérem Mikulášem Antonikem si chce odvézt body z klání s místními Ledními medvědy. Utkání se hraje v sobotu od 18 hodin.
Program kola: Mor. Budějovice – Jindř. Hradec 17.00, Řisuty – Nymburk 17.00, Kolín – Jablonec 17.07, Žďár n/S – Bílina 17.30, Klatovy – Trutnov 17.30, Tábor – Vrchlabí 18.00, Děčín – Kobra Praha 18.00.

Hráči Thermie hostí Jiskru a Rokycany

Karlovy Vary – Basketbalisté karlovarské Thermie hrají o tomto víkendu doma. V sobotu nastoupí v programu 15. kola II. ligy proti Domažlicím. Utkání začíná v 18 hodin. Druhé víkendové střetnutí se hraje v neděli. To se na palubovce tělocvičny ZŠ Dvory představí celek Rokycan. Toto střetnutí bude zahájeno dvě hodiny před polednem.

Juniorky Lokomotivy se představí venku

Karlovy Vary – Juniorky karlovarské Lokomotivy hrají o tomto víkendu venku. V sobotu se od 15 hodin představí v Ostravě. V neděli od 10:00 hrají v Prostějově.

Dnes se půjde v lázních na krajský přebor

Karlovy Vary – Dnes bude pokračovat krajský přebor ve futsale dvěma zápasy. Oba se odehrají ve sportovní hale karlovarské Lokomotivy. První odstartuje v 19.15 hodin a střetne se v něm varská Slavia a chodovský Titanik. Od 20.15 hodin se pak proti sobě postaví Termiti Loket a FT Františkovy Lázně.

Ostrovští Čerti hostí béčko Stadionu Cheb

Ostrov – Po sedmnáctém kole Krajské ligy Karlovarského kraje v hokeji, ve kterém se tým HC Čerti Ostrov představil na zimním stadionu v Mariánských Lázních, kde prohrál s tamním výběrem vysoko 7:18, ho čeká v sobotu 31. ledna další soupeř z Chebska. Na ostrovském zimním stadionu se totiž představí od 16.30 hodin béčko chebského Stadionu, což by mohlo přinést na ostrovské konto vytoužený bodový zisk. Důvod? Stadionu Cheb patří v průběžné tabulce předposlední příčka, zatímco Čerti se drží na pozici poslední, což může přinést zajímavou podívanou.

Berani se představí o víkendu v Chebu

Bernov – V sedmnáctém kole Kynšperského poháru v ledním hokeji čeká tým HC Berani Bernov výjezd do Chebu. Tam je v sobotu 31. ledna čeká na místním zimním stadionu od 20.45 hodin souboj s ašskými Lipany. Berani budou proti předposlednímu celku průběžné tabulky plnit roli favorita, zatímco soupeř může jen překvapit. V případě vítězství se může Bernov řádně přiblížit mistrovskému titulu.