Přitom proti Spartě odehráli karlovarští hráči v první třetině vyrovnanou partii, která skončila smírem 1:1. Poté ale zavelel k obratu Jiří Curney a bylo po bodových nadějích, když si Sparta nakonec odvezla z Karlových Varů výhru 11:3.

Zdroj: Youtube

To podstatně hůře si pak florbalisté z lázní vedli ve druhém vystoupení, ve kterém zkolabovali hned v první třetině na palubovce Liberce, když ji prohráli 0:7. A i když posléze byl průběh duelu na branky vyrovnaný, nakonec prohráli 3:9.

Další utkání odehrají hurricani v hale míčových sportů, ve které přivítají v neděli 11. prosince od 18.00 hodin Vítkovice.

Výsledkový servis:

FB Hurrican Karlovy Vary – ACEMA Sparta Praha 3:11 (1:1, 0:5, 2:5). Branky: 11. Daniel Nicklas, 42. Matyáš Velc, 50. Michal Klápa – 19. a 44. Jiří Curney, 23. Marek Zouzal, 27. a 60. Robert Košir, 33. Josef Sedláček, 38. Josef Juha, 40. a 48. Radim Křenek, 45. Daniel Fišer, 53. Matěj Čermák.
FBC Liberec – FB Hurrican Karlovy Vary 9:3 (7:0, 1:1, 1:2). Branky: 4. a 49. Radek Valeš, 5. a 16. Jan Světlík, 7. Vojtěch Janeček, 8. Jan Bitman, 9. Lukáš Macháč, 13. Jakub Mádlo, 21. Šimon Stránský – 26. Daniel Nicklas, 45. Michal Strachota, 53. Matěj Svatek.