Například družstvo žáků vybojovalo letos na republikových šampionátech celkem šest medailí včetně dvou zlatých a suverénně kralovalo jak v Krajském přeboru družstev žáků Karlovarského a Plzeňského kraje, tak v Poháru Českého nohejbalového svazu starších i mladších žáků.

V kategorii dorostu byl pro letošek absolutní republikovou jedničkou Lukáš Tolar, který se může pochlubit dorosteneckými tituly ve všech třech nohejbalových disciplínách a navrch tituly juniorského mistra světa v singlu a ve dvojicích. Tahouny družstva mladších žáků byli Matyáš Kornatovský, Kamil Hušek a Ondřej Kalán, kteří v červnu vybojovali tituly mistrů republiky, když ve finále porazili své oddílové kolegy Sebastiána Folka a Richarda Levka.

Matyáš Kornatovský se pak stal vůbec nejúspěšnějším hráčem týmu, když o posledním listopadovém víkendu vybojoval stříbro na mistrovství republiky v singlu. V Poháru ČNS mladších žáků se chlapci umístili na prvním místě z devíti startujících družstev, když vyhráli dva ze tří turnajů, a v Krajském přeboru družstev žáků Plzeňského a Karlovarského kraje vyhráli pět z celkem osmi turnajů a výrazně tak přispěli k celkovému prvenství družstva SK Liapor v této soutěži.

Mezi staršími žáky byl dominantní postavou Tobiáš Gregor, jenž do pokladnice SK Liapor přidal dvě bronzové z mistrovství republiky v singlu a spolu s Janem Weinfurterem ve dvojicích jako třešničku na dort přidal titul mistrů republiky, který spolu s Janem Weinfurterem, Richardem Daňkem a Markem Lebedou vybojovali ve trojicích. V Poháru ČNS starších žáků vyhrálo družstvo SK Liapor dva ze tří turnajů a v celkovém hodnocení skočilo se ztrátou pouhých 29 bodů druhé za Modřicemi.

V kategorii dorostu byl nejen oddílovou, ale i republikovou jedničkou Lukáš Tolar, který byl spolu s dalším postaršeným dorostencem Filipem Hokrem pravidelným členem základního kádru extraligového A mužstva.

Ve své kategorii dorostu pak vybojoval v dresu svého mateřského klubu Baník Stříbro tituly ve dvojicích, v trojicích i v singlu a exceloval i na světovém šampionátu juniorů, kde vybojoval titul juniorského mistra světa v singlu a spolu s Filipem Hokrem i ve dvojicích.

Mladé pušky karlovarského Liaporu zažily parádní sezonu