Okresní soutěže ve futsalu za sebou mají další jarní kolo.

Okresní přebor
Výsledky 19. kola: Termiti Loket - KMK Bohemia Sokolov 6:3, SKP Detektiv Sokolov - Torpedo Bukovany 14:2, Cheza Sokolov - ASK BSS Rád B 2:3, FC Favorit Sokolov - FK Havran Mírová 6:2, FC Beverly Sokolov - THC Alcopunx Chodov 6:2, Gamby Svatava - Kočičáci L. Údolí 9:1, Hogo Fogo Sokolov - Hysterie Sokolov 10:4.
Tabulka:
1. Detektiv 15 1 3 131: 68 46
2. Gamby 14 0 5 93: 54 42
3. Rád B 11 2 6 94: 69 35
4. Beverly 11 0 8 93: 70 33
5. Alcopunx 10 2 7 74: 66 32
6. Termiti 10 1 8 65: 57 31
7. Favorit 9 3 7 87: 70 30
8. Hysterie 8 3 8 57: 77 27
9. Hogo Fogo 8 1 10 72: 65 25
10. Havran 7 3 9 60: 69 24
11. Cheza 6 2 11 63: 64 20
12. Torpedo 6 2 11 72:117 20
13. Bohemia 4 1 14 46: 97 13
14. Kočičáci 3 1 15 65:129 10


I. třída
Výsledky 19. kola: Termiti Loket B - Argentina Sokolov 10:1, Zeleň Sokolov - AC Lítov 3:2, Cheza Sokolov B - 1. FK Josefov 5:3, RSC Nová Dukla Sokolov - Dacani Kr. Poříčí 3:1, HRB Královské Poříčí B - 1. FC Michal Sokolov 2:6, Kali celej team Sokolov - Titanic Chodov B 5:0 kontumačně, FC Chodov United - La Koruna Sokolov 4:2.
Tabulka:
1. Kali 15 1 3 124: 54 46
2. Zeleň 15 0 4 88: 49 45
3. Michal 12 4 3 78: 45 40
4. Cheza B 12 3 4 88: 55 39
5. La Koruna 12 0 7 111: 78 36
6. FK Josefov 9 3 7 81: 83 30
7. Termiti B 9 2 8 88: 62 29
8. AC Lítov 8 3 8 57: 74 27
9. HRB B 8 1 10 81: 70 25
10. Chodov Unt. 4 5 10 75: 99 17
11. Argentina 5 1 13 65:123 16
12. Nová Dukla 4 3 12 60:103 15
13. Dacani 0 1 18 43:122 1


II. třída
Výsledky 19. kola: FC Šenvert - Celtic Citice B 3:3, FC Dolní Rychnov - RSC Nová Dukla B 6:2, Flamengo Březová B - FC WC Horní Slavkov 2:2, Dacani Kr. Poříčí B - FC Tenis D. Rychnov B 3:1, Ropáci Krásno - AC Shooters Horní Slavkov 2:3, 1. FC Svinec - AC Lítov B 6:5, FC Baník Divočák Krásno - 1. FC Bažina Sokolov 2:3.
Tabulka:
1. Flamengo B 16 1 2 79: 28 49
2. Ropáci 14 1 4 121: 59 43
3. AC Lítov B 12 4 3 69: 38 40
4. Celtic B 10 3 6 74: 72 33
5. FC WC 10 2 6 73: 54 32
6. FC Tenis B 9 2 7 61: 60 29
7. FC D. Rychnov 6 4 9 52: 67 22
8. Svinec 6 4 9 52: 72 22
9. Divočák 6 3 10 45: 60 21
10. Shooters 6 2 11 49: 62 20
11. N. Dukla B 6 2 10 57: 77 20
12. Bažina 6 1 12 70: 88 19
13. Šenvert 3 6 9 46: 69 15
14. Dacani B 3 1 15 48: 90 10


III. třída
Výsledky 20. kola: 1. FC Globen Dasnice - SKP Detektiv Sokolov B 1:7, ECC Tennessee Sokolov - FC Rafani Rudolec 1:8, Sedláci Staré Sedlo - Směs Tatrovice 4:3.
Tabulka:
1. Sedláci 15 2 1 104: 33 47
2. Detektiv B 15 1 2 98: 37 46
3. Tatrovice 11 0 7 80: 39 33
4. Rafani 7 1 10 47: 57 22
5. Tennessee 4 0 14 42:106 12
6. Globen 1 1 16 38:131 4


Sdělení komise
Jsou hotové registrační průkazy těchto týmů: 1. FC Bažina Sokolov, Kali celej team Sokolov, HRB Královské Poříčí, 1. FC Globen Dasnice, FC Dolní Rychnov, Dacani Královské Poříčí, ECC Tennessee Sokolov, THC Alcopunx Chodov, Argentina Sokolov, SKP Detektiv Sokolov a AC Shooters Horní Slavkov. Zástupci těchto týmů nechť se pro jejich vyzvednutí dostaví na pravidelné jednání komise.