Dopoledne se poblíž železniční zastávky Svatava-Podlesí odehrál závod na krátké trati za účasti téměř tří set běžců. Členů Mariánskolázeňského orientačního klubu MLOK bylo zdaleka nejvíc, přesně 41.

V terénu, jenž byl tvořen v podstatě jedním protáhlým kopcem s náhorní plošinou, kde se nalézal vytěžený pískový lom, měla většina tratí 10 – 20 kontrol.

Mariánskolázeňští si nevedli špatně a výsledkem bylo čtrnáct umístění na stupních vítězů. První příčky vybojovali Bartoš (kat. H45) a Fišák (H65), druzí byli Zabolotná (HD10L), M. Bartošová (D16), Opavová (D55), S. Janoch (H14) a B. Milota (H16) a na třetích místech skončili N. Placek (HD10L), Sklenářová (D55), M. Janoch (H12), J. Pivec (H14), J. Milota (H35), Kamaryt (H45) a Sklenář (H65).

Odpoledne se přímo v Sokolově konalo oblastní mistrovství ve sprintu. Zdánlivě jednoduchý závod se běžel ve třech různých oblastech: v parku u plaveckého bazénu a u zámku, v městské zástavbě a v rovinaté planině za řekou Svatavou.

Množství kontrol na 2 – 3 km dlouhých tratích vyžadovalo pokud možno bezchybné soustředění od začátku do konce, a to při maximální možné rychlosti. V této disciplíně se „mlokům“ už tolik nedařilo. Někteří byli i diskvalifikováni.

Mezi nejlepší se jich prosadilo pouze devět. Pro vítězství si doběhli Opavová, Fišák a T. Placek (H10), stříbrné dofinišovaly M. Bartošová, L. Fišáková (D10) a J. Bartošová (D35) a třetí byli M. Janoch, Bartoš a Kováč (H18).

Utkání Fobalové národní ligy mezi FK Pardubice (ve červenobílém) a FK Baník Sokolov (ve žlutočerném) na hřišti pod Vinicí v Pardubicích.
Gól nepadl. Sokolov veze z Pardubic bod