Sokolovští plavci na zimním mistrovství České republiky v prosinci zaplavali opravdu velmi dobře.
Neúspěšnější byla Sarah Kastlová v Litoměřicích (na snímku), kde získala bronzovou medaili za 100 metrů polohový závod. Plavala také na 100 metrů volným způsobem, kde skončila pátá. Na 100 metrů prsa byla šestá a na 50 metrů volný způsob se umístila sedmá.
Ve stejné čase, ale v moravském Zlíně plaval Jan Novák, který i přes chřipkové onemocnění nastoupil a za své výkony se nemusel stydět. Na 400 metrů volný způsob a na 50 metrů skončil na 18. místě. Na sto metrů kraul skončil na 14. místě, na 200 metrů kraul doplaval Honza na 23. příčce a na 100 metrů polohový závod skončil na 22. pozici.
O týden později vyjela na svůj mistrovský závod dorostu Dagmar Sedláková do nedalekého Chomutova. Tato sprinterka se umístila na padesát metrů volný způsob na sedmém místě, při motýlové padesátce skončila na 14. místě. Stovka kraula skončila pro Dášu 11. příčkou. A na sto metrů motýl obsadila 17. místo. Všichni tři plavci jsou velkou nadějí sokolovského plavání.

 

Mikulášské závody

 

Sedmého ročníku Mikulášských závodůse zúčastnili nejmladší plaváčci oddílu plavání. Sokolovský bazén zaplnili děti přípravky oddílu a jejich rodiče, babičky a dědečkové a ostatní příbuzní. Děti ukázaly, co se naučily a plavaly 25 metrů a 50 metrů. Všichni děti dostaly mokré vysvědčení a sladkosti nejlepší tři z ročníku medaile a diplom.Nejmladší plavec byl Péťa Sedláček a Klárka Kárová.Přiveďte své děti do bazénu naučíme je si hrát s vodou a základy plavání. V lednu je nový zápis pro neplavce či částečné plavce.