Chodovský trenér Richard Výborný proto postavil do role jedničky Antonína Gavlase, pozici dvojky zaujal stále se zlepšující Michal Bankosz a jako trojku nasadil zkušeného Dmitrije Prokopcova. Soupeř přijel v sestavě Tomáš Konečný, Jiří Vráblík a František Onderka, pod taktovkou trenéra Petra Kauckého však přijeli perfektně připraveni a díky jejich úspěšnému tažení v evropském poháru i velmi dobře rozehraní.

V úvodním utkání proti sobě nastoupili Antonín Gavlas a Jiří Vráblík, oba pyšnící se titulem mistra České republiky. Gavlas do zápasu sice vstoupil vyhraným prvním setem, nicméně poté se vývoj bojovného utkání překlopil na stranu Vráblíka, který již nepřipustil žádný pokus o obrat a získal tak první bod pro hostující družstvo.

Nejvíce nadějí se vkládalo do druhého utkání, kdy proti sobě nastoupili Bankosz s Konečným. Bankosz však nedokázal využít slibné vstupy do jednotlivých setů i následné setboly, které soupeř potrestal výhrou 3:1.

Zdroj: Youtube

Za stavu 0:2 do třetího utkání vstupoval Prokopcov proti Onderkovi. Onderkova kvalita se projevila i na stole díky famózním úderům a až ve třetím setu se podařilo domácímu Prokopcovovi Onderku přibrzdit ziskem setu. Nicméně čtvrtý set si host pohlídal a získal tak pro El Niňo Praha třetí finální bod a celkovou výhru 3:0.

Chodovu se tak ani na podruhé nepodařilo získat proti tomuto soupeři ani jeden bod a dostat tak soupeře alespoň pod částečný tlak, který by mohl u soupeře vyvolat drobné zaváhání.

Soupeř tak překonal v Chodově nejen své rivaly, ale i tradiční úžasnou diváckou podporu, která tvoří nejlepší extraligovou kulisu aktuálního soutěžního ročníku extraligy stolního tenisu mužů. Chodov tak po prohře spadl v extraligové na 7. místo, čímž si však nadále drží místo pro nadstavbové play-off. Spravení nálady a zajištění posunu v tabulce by Chodov rád již v pátek 23. února, kdy se opět představí v domácím prostředí, ve kterém vyzve od 18.00 hodin SKST Liberec.

SKST Chodov – SF SKK El Niňo Praha 0:3. Zápasy: Gavlas – Vráblík 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 8:11), Bankosz – Konečný 1:3 (6:11, 11:13, 11:9, 10:12), Prokopcov – Onderka 1:3 (1:11, 9:11, 11:5, 8:11). Rozhodčí: Panský – Průcha.