Výsledek? Stanislav Švadlenka 2716, Marek Bery 1000 se zátěžovou vestou, Jan Kanis 1525, Kelin Chu 900, Vacek Lhoslau 900, Dany Karol 740, Tomáš Ouředník 350, Adam Karol 280, Honza Baku 250, David Václavík 200, Jan Kanis junior 125 kliků.
Zdá se vám to podivné?

Moment. To samozřejmě není všechno. „Klikařů“ včetně jedné dámy se sešlo kolem dvacítky. Představili jsme si jen nějaká čísla pro ukázku. Navíc se jednalo teprve o takový malý předkrm. To hlavní má ještě přijít, 15. dubna v Habartově. Na programu zde bude „Klikařská 24hodinovka“. Tento „skvostný“ nápad se zrodil v hlavách Stanislava Švadlenky a Marka Berkyho. „Tito dva borci se věnují workoutovému cvičení, kterému naprosto propadli. Teď se rozhodli, že vydrží dělat kliky 24 hodin,“ přibližuje manažerka projektu Jana Třísková. Začínat se bude v sobotu v 10 hodin na habartovském workoutovém hřišti, pojede se do neděle 10 hodin. „Marek chce tímto způsobem zároveň oslavit své 28. narozeniny,“ „udává“ se smíchem jednoho z organizátorů manažerka.

V Habartově nepůjde o celodenní akci dvou workoutových „bláznů“ v utajení. „Chlapi pochopitelně rádi přivítají na hřišti každého nadšence, který je přijde podpořit, nebo se i přidá ke cvičení,“ láká další zájemce Jana Třísková, která se také do klikování zapojí.

Pracovníci firmy Sotes rozmisťují dopravní značky
V Sokolově startuje jarní čištění ulic, pozor na odtahy

Normálního smrtelníka napadne asi jediné slovo: Proč? „Jak bylo řečeno, chceme vyzkoušet, kam až se můžeme dostat,“ prozrazuje své pohnutky Stanislav Švadlenka. „Kdo se chce stát oficiálně strojem, ať dorazí,“ dodává ještě s úsměvem a tradiční nadsázkou.

Samozřejmě do Habartova mohou zamířit i „obyčejní“ lidé. „Hlavním smyslem akce není výhra, ale to, že si každý může vyzkoušet cvičení na workoutovém hřišti, popovídá si s prima partou lidí, anebo jen podpoří kluky v jejich počinu,“ uvádí věc na pravou míru manažerka „Klikařské 24hodinovky“.