Úspěšnou prověrku před Velkou cenou Meziboří absolvovali mladí zápasníci TJ Olympie Březová na mezinárodních závodech v německé Pause. Tam se na žíněnce představilo jedenáct borců v dresu Březové.
Trenér Pavel Peterka mohl být s výkonem svých svěřenců celkem spokojený. „Získali jsme čtyři první místa v konkurenci 134 borců z dvanácti oddílů,“ bilancoval zkušený trenér Olympie.
Mezi dívkami v kategorii do 56 kilogramů si prvenství vybojovala Šárka Šudřichová. V kategorii přípravek chlapců do 21 kilogramů se z medaile na krku mohl radovat Kristián Chrástka, který obsadil třetí místo. Ve váhové kategorii do 23 kilogramů obsadil nepopulární čtvrté místo Ondřej Podhajský a ve váze do 34 kilogramů získal stříbrnou medaili Adam Olejník.
V kategorii žáků do 28 kilogramů obsadil Dominik Janda páté místo. O stupínek výše se polepšili ve váhové kategorii do 38 kilogramů Petr Bergman a ve váze do 42 kilogramů i Jakub Kročák.
Ze zlaté medaile se radoval až Miroslav Peterka, který ovládl váhovou kategorii žáků do 54 kilogramů. Na bendě skončil i jeho oddílový kolega Karel Podhajský, které ve váze do 63 kilogramů skončil na pěkném druhém místě.
Nejcennější kovy vybojovali v těžších váhovách kategoriích zbylí dva zápasníci Olympie. Mezi žáky do 69 kilogramů zvítězil Jindřich Kastl a ve váze do 76 kilo i Pavel Peterka mladší.
Celkově zápasníci Březové obsadili páté místo.