„Dokázali jsme zvítězit v silné konkurenci 53 klubů nejen z České republiky, ale i dalších evropských zemí,“ neskrýval radost šéf Samurai Fight Clubu Václav Kolář. A měl k tomu řádný důvod. Pod jeho taktovkou se totiž zrodil další úspěch, který se tučným písmem zapsal do historie klubu.

„Poděkování patří všem bojovníkům za celoroční přípravu a vzájemnou podporu, protože nejen každý bojovník, každý získaný bod, každý zápas, každá výhra či prohra, ale především obrovské srdce, vytrvalost a bojovnost všech samurajů nás posunuli vpřed,“ poukazoval chodovský trenér.

A právě srdce samuraje dokonale spojilo v jeden tým nejen přípravku, ale také A-tým, B-tým a reprezentanty, kteří společnými silami dosáhli na metu nejvyšší, absolutní prvenství. Navíc v konkurenci 500 bojovníků, kteří do Bohemia Open Cupu zasáhli, se umístilo v celkovém pořadí v TOP50 hned deset samurajů.

Třešničku na pověstný dort pak posadil v podání Samurai Fight Clubu Johny Kolář, který opanoval absolutní pořadí, když tak obhájil své vítězství v disciplínách MMA light, kickboxing, grappling a fighting. Mezi nejlepších deset závodníků se probojovali v disciplínách MMA light, kickboxing, fighting, grappling, ribbons getting i kata další čtyři samurajové. Čtvrté místo brala Veronika Dobiášová, na páté příčce skončil Daniel Sarkány, šestou pozici obsadil Kryštof Schwarz a 10. místo pak Hanka Schwarzová.

To ale nebylo ze strany samurajů vše, i další bojovníci ukázali svou sílu a doplnili úspěšný tým o další skvělé výsledky. Při své úspěšné premiéře v soutěži obsadil 13. místo Kryštof Baranec, 17. místo Lenka Dušková, 31. Dominik Sarkány a 36. místo Daniel Gorbatenko.

close Samurai Cup přetavil pořádající Samurai Fight Club ve svou exhibici, když dosáhl také na prvenství v hodnocení klubů. info Zdroj: Oksana Dobei zoom_in Samurai Fight Club ovládl Bohemia Open Cup. 

„Také přípravka se zapojila do bojů a dala tak o sobě vědět, že se s ní musí v příštích letech počítat. Nejlépe si z nich vedl Petr Chvostal. I když zdaleka není zkušeným bojovníkem, dokázal se svou bojovností a pílí umístit mezi padesátkou nejlepších,“ připomněl Kolář skvělé výkony mladých pušek ve svém výběru.

Do celkového pořadí však promluvili i další samurajové, kteří přidali důležité body do klubové soutěže a rozhodli o vítězství celého klubu.„Vážíme si všech bojovníků, kteří jsou členy klubu, startují za samuraje a jsou součástí úspěšného Samurai týmu,“ upozorňoval šéf klubu.

„Věříme, že se tento rok přidají i další bojovníci ze všech skupin a svými úžasnými výkony budou dělat čest nejen svému jménu, ale také našemu klubu. V nové sezoně Národní liga startuje pod novým názvem Czech Fighting Series,“ přeje si Kolář další velké výkony svých svěřenců v nové sezoně.

Sám ale ví, že bez podpory partnerů klubu by to nešlo. „Poděkování patří i všem partnerům, Národní sportovní agentuře, Karlovarskému kraji, městům Chodov a Nejdek. Poděkování patří také všem trenérům, kterými jsou Jaroslav Kalfář, Marcel Klik, Evžen Bubyr, Hanka Dobiášová, Martin Dobiáš, Nikola Hanzalová a Aleš Herman. Děkujeme také celému týmu, všem přátelům, rodičům, kteří nás podporují,“ vzkazuje dodatečné poděkování Kolář.