Od doby, co silniční běh Počerady – Louny vypadl z Ligy běžců Karlovarska a Sokolovska, se účast běžců našeho regionu na tomto tradičním závodě dá počítat na prstech jedné ruky.
Letos byli na startu patnáctikilometrového závodu mezi více než stovkou mužů a žen z Karlovarska jen čtyři. Nejlépe z nich si vedla Ivana Sekyrová, která ve výborném čase pod čtyřiapadesát minut doběhla na patnáctém místě absolutního pořadí jako první ze všech žen. Na svůj věk velice slušný čas 1:07:18 zaběhl Manfred Krassa, pátý z deseti mužů nad šedesát let. Z Karlovaráků se umístil ještě na devětapadesáté příčce Petr Erben.
Memoriál Karla Raise – Louny, 15 km, silnice: 1. Vanko (Košice) 45:28, 2. Štefko 46:08, 3. Gerych (oba AK Kroměříž) 46:27 – 15. Sekyrová (AK Sokolov) 53:50, 55. Krassa (ŠAK Chodov) 1:07:18, 59. Petr Erben (Karlovy Vary) 1:08:37, 86. Němečková (Ultrasport Sokolov) 1:17:07 (závod dokončilo 105 startujících).