První utkání sehráli baníkovci s domácími Domažlicemi, se kterými hráli v loňské sezoně druhou ligu, a tudíž se dobře znají, obě mužstva ale zároveň prošla určitou obměnou kádru. Do utkání vstoupily lépe Domažlice, když využily hned první přesilovku zápasu. „Kluci se však nenechali rozhodit a hned v dalším střídání dokázali vyrovnat a po dalších 30 vteřinách otočit skóre ve svůj prospěch.

Od té doby bylo na palubovce jediné mužstvo, a to Sokolov. Hráči předváděli krásné kombinace a nedali soupeři vůbec žádnou příležitost,“ přiblížil zápas hrající trenér Sokolova Petr Gasparik.
Suverénní převaha Baníku skončila nakonec výhrou 12:3. „Domažlice velmi zklamaly odevzdaným a špatným výkonem,“ dodal Gasparik.

TJ Baník Sokolov – TJ Jiskra Domažlice 12:3 (4:2, 5:1, 3:0). Střely: 34:14.
Branky Sokolova: Stejskal (Gasparik), Mosler, Batista (Mosler), Cimrhakl (Batista), Batista (Mosler), Stejskal (Ekl), Ekl (Šafránek), Třešňák (Mosler), Ekl (Gasparik), Cimrhakl (Mosler), Gasparik (Ekl), Gasparik (Stejskal).

Ve druhém utkání se Baníku postavil do cesty nováček z Kdyně, který má zatím nevyrovnané výsledky. Jednou prohraje o deset branek a poté porazí papírově silnějšího.

První třetina byla velmi ospalá z obou stran. Hra byla plná nepřesností a bez pohybu. Naštěstí po celý turnaj sokolovský tým využíval většinu svých vyložených příležitostí a díky tomu vedl po první třetině 4:1. Ve druhé třetině Kdyně dokázala rychle snížit, ale to bylo z její strany vše. „Náš tým druhý gól soupeře nakopl a rozjel do obrátek jako v prvním zápase s Domažlicemi. Rapidně jsme zlepšili pohyb i přihrávky a byli jsme minimálně o dvě třídy lepší než soupeř,“ poznamenal k zápasu Gasparik, který se také blýskl rovnou šesti brankami.

A celkové hodnocení dvojzápasu 5. a 6. kola? „Tyto dva zápasy jsme zvládli na výbornou. I když nám chyběla spousta kvalitních hráčů a museli jsme dost experimentovat s posty, jelikož jsme měli pouze tři beky, i tak jsme předváděli krásnou a kompaktní hru. Jsem velmi spokojen s tím, jak kluci dřeli a k zápasům přistoupili. Tentokrát je mohu pouze pochválit a poděkovat jim za předvedenou hru,“ říká závěrem Petr Gasparik.

TJ Baník Sokolov – FBC APM Automotive Kdyně 11:2 (4:1, 5:1, 2:0). Střely: 24:16.
Branky Sokolova: Batista (Třešňák), Gasparik, Mosler (Batista), Gasparik (Ekl), Batista (Černý F.), Gasparik (Ekl), Gasparik (Ekl), Batista (Třešňák), Gasparik, Ekl (Gasparik), Gasparik (Třešňák).