Soutěž probíhala v kategoriích kata a kumite. Sokolovští měli zástupce jen v kata. První šli na řadu mladší žáci 8-7 kyu bílý a žlutý pás, kde startoval Lukáš Gregor ze sokolovského oddílu. Tentokrát se mu nedařilo a hned svůj první duel prohrál a soutěž pro něj skončila.

V kategorii mladších žákyň 8-7 kyu se představila Natálie Žippaiová. Jí se dařilo o mnoho lépe a nakonec vybojovala bronzovou medaili. Pak šli na řadu mladší žáci 6 kyu a vyšší. Startoval zde bukovanský Marek Novák, který prohrál až ve finále a bral tak stříbro. V kategorii starších žáci 6 kyu a vyšší se ukázal sokolovský Richard Schmid, který svůj duel také prohrál a dále nepostupoval. Poté šla na řadu kategorie starších žákyň v 6 kyu a vyšší.

Tereza Jůnová ukázala všem svým kolegům, jak na to, nedala soupeřkám šanci a brala po zásluze zlato v této kategorii. V kategorii dorostenek startovaly za Sokolov Jana Kuderová a za Bukovany Martina Kohárová. Nakonec se dostaly do finále a tentokrát brala zlato Jana, Martina získala stříbro.

Poslední kategorií, kde jsme měli zastoupení, byla kata team starší žáci, kde náš team ve složení Tereza Jůnová, Richard Schmid a Marek Novák si dokráčel až k zlatu a uzavřeli tak výborné vystoupení našich karatistů na této soutěži.