Na sobotní start se tedy postavili hráči Golf Clubu Sokolov, Golf Klubu Klášter Teplá, City Golf & Racing Clubu Karlovy Vary a Golf Clubu Klínovec & Fichtelberg.

Turnaj slavnostně zahájili prezidenti klubů, za Klínovec & Fichtelberg Martin Loukota, za Klášter Teplá Ivana Jančarová a za Sokolov Ladislav Šulda, již v sobotu 1. října brzo ráno.

Turnaj se odehrál za skvělého počasí, bojovné nálady všech účastníků a výborné atmosféry. V sobotu byly na programu čtyřhry, v neděli ve velkém finále soutěže jednotlivců a to vše ve hře na jamky.

Hra byla velmi vyrovnaná a rozhodoval výsledek každého z hráčů. Obrovským překvapením turnaje se stal tým juniorů hrajících za sokolovský tým. V konečném výsledku tým lvíčat ze Sokolova obsadil vynikající druhé místo.

Po tuhém a velmi vyrovnaném boji se na 4. místě umístil tým z Karlových Varů, na 3. místě tým Klášter Teplá, druhým místem po bojovném výkonu překvapil již zmíněný tým sokolovských juniorů a vítězem West Bohemia Golf Cupu se pro rok 2011 stal Golf Club Klínovec & Fichtelberg.

Díky všem za výbornou atmosféru, bojovné nasazení a skvělé výkony.
Příští ročník turnaje se uskuteční na golfovém hřišti v Teplé.